ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
instagram jak ukryć polubienia

Instagram pozwala polskim użytkownikom ukryć polubienia – jak to zrobić?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Korzystacie z portalu Instagram i zastanawialiście się, jak ukryć polubienia? Od dłuższego czasu pojawiały się doniesienia o testach takiej możliwości w różnych krajach. Teraz popularny portal zaczął zachęcać do skorzystania z tej funkcji polskich użytkowników.

Instagram pozwala ukryć polubienia – jak to zrobić?

Ukrywanie polubień na Instagramie było już testowane m.in. w Kanadzie i Japonii. Obecnie popularny portal społecznościowy pyta również polskich użytkowników, czy chcą ukryć wskaźnik z liczbą serduszek. Teraz możesz ukryć liczbę polubień postów innych osób, aby bardziej skupić się na tym, co udostępniają. Możesz także ukryć liczbę polubień własnych postów – komunikat o takiej treści wyświetlił mi dziś Instagram na głównej stronie po zalogowaniu.

Klikając w odnośnik znajdujący się pod komunikatem, możemy przejść do ustawień i tam zmienić ustawienia polubień postów. Co zrobić, jeśli komunikat jeszcze nam się nie pojawił lub go przeoczyliśmy? Wchodzimy w ustawienia, a następnie wybieramy zakładkę prywatność. Pod nagłówkiem Interakcje znajduje się opcja posty – wybieramy ją. Na samej górze panelu, który się otworzy, znajduje się opcja ukrywania liczby polubień i wyświetleń postów z innych kont.

Czytaj także: Instagram dla dzieci budzi olbrzymi sprzeciw – losy projektu są niepewne

Żeby ukryć liczbę polubień swoich postów, trzeba na etapie ich tworzenia przejść do zaawansowanych ustawień. Tam znajduje się opcja ukryj liczby polubień i wyświetleń tego posta.

źródło: własne

Sprawdź najnowsze wpisy