ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
black friday co to jest

Pomimo pandemii Polacy nie zamierzają rezygnować z zakupów podczas Black Friday 2020

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Pandemia koronawirusa trwa w najlepsze i wciąż zbiera swoje żniwo. Wygląda jednak na to, że pomimo koronawirusa Polacy nie zamierzają rezygnować z zakupów podczas tegorocznego święta zakupowego, czyli Black Friday 2020. Do takich wniosków doszedł popularny w naszym kraju sklep NEONET.

Black Friday 2020 i zakupy podczas pandemii – co planują Polacy?

black friday pandemia

Raport ExpertSender pokazał, że zainteresowanie Black Friday 2020 w Polsce jest naprawdę duże. Przysłowiowe trzy grosze w temacie dołożył teraz NEONET, który przeprowadził własne badania. Wynika z nich, że aż 6 na 10 osób będzie uważnie śledzić Czarnopiątkowe promocje, a 52% ankietowanych odpowiedziało, że pandemia koronawirusa nie zmieniła ich podejścia do wydawania pieniędzy.

Zobacz także: Nie daj się oszukać! Rady na Black Friday w sieci od UOKiK

Idąc dalej, aż 40% ludzi uważa, że podczas Black Friday oszczędza od 30 do 40% środków. Analitycy prognozują, że w tym roku największym zainteresowaniem będą się cieszyć produkty z kategorii elektronika użytkowa (65%) oraz sprzęt AGD (28%). Według ekspertów hitem końcówki roku mogą się też okazać konsole do gier, suszarki do odzieży i ekspresy do kawy. Według danych z czerwca 2020 roku w Sieci kupuje już 72% Polaków, więc niewykluczone, że obecnie ten wynik jest jeszcze wyższy. Pandemia koronawirusa zmusiła nas bowiem do rzadszego wychodzenia z domu, a co za tym idzie – odwiedzania sklepów stacjonarnych. A wy zamierzacie śledzić zbliżający się Black Friday? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy