Po raz kolejny Samsung i Sokół łączą siły. Popularny raper bierze udział w kampanii promującej model Galaxy Note20 Ultra 5G. Jej główny element to spot wideo, w którym twórca wystąpił w niecodziennej roli.

Samsung i Sokół łączą siły – oto efekty tej współpracy

Niemal równo rok temu Sokół został ambasadorem marki Samsung. Stało się to przy okazji kampanii promocyjnej telefonów z serii Galaxy Note 10. Wkrótce raper ponownie angażował się w działania firmy. M.in. w te związane z reklamowaniem Samsunga Galaxy S20 Ultra i pokazywaniem jego możliwości fotograficznych. W ramach akcji Zmień spojrzenie twórca przejął nawet konto Samsunga na Instagramie.

Teraz Sokół i Samsung ponownie łączą siły, tym razem promując smartfon Galaxy Note20 Ultra 5G. Tytuł kampanii to Supermoc do pracy i po pracy. Sokół pokazuje w niej, jakie technologie mobilne będące na wyposażeniu smartfona Samsunga pozwalają uwolnić potencjał podczas wykonywania służbowych obowiązków, a także w czasie wolnym. Główny element kampanii to spot wideo. Raper wciela się w nim w rolę vendora, oferującego upgrade’y kolejnym graczom. Otrzymują oni od Sokoła supermoce przydatne w codziennym życiu.

Czytaj także: Kupno flagowych smartfonów przestaje mieć sens. Tańsze urządzenia oferują to samo, a nawet więcej

Cieszymy się, że po raz trzeci łączymy siły z Sokołem i nie możemy się doczekać aż wszyscy zobaczą efekty naszej współpracy – mówi Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.