sokół przejmuje samsunga na instagramie

Sokół przejmuje profil Samsunga na Instagramie – kolejny element kampanii

Newsy

Profil Samsunga na Instagramie przejmuje Sokół – ogłasza Samsung Polska. Raper oraz założyciel popularnej wytwórni płytowej i marki odzieżowej Prosto ma podjąć wyzwanie i przez miesiąc publikować różne fotografie wykonane smartfonem z serii Galaxy S20. Wcześniej z podobnym wyzwaniem zmierzyli się Krzysztof Gonciarz oraz Aleksander Małachowski.

Sokół przejmuje profil Samsunga na Instagramie w ramach akcji „Zmień Spojrzenie”

sokół przejmuje samsunga na instagramie

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Sokół został ambasadorem Samsunga w Polsce. Raper wystąpił w kilku spotach reklamowych promujących smartfon Galaxy Note10. Niedawno pisaliśmy o akcji Zmień Spojrzenie, w którą Sokół także się zaangażował.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przejęcie instagramowego profilu @SamsungPolska przez rapera to właśnie kolejny etap kampanii Zmień Spojrzenie. Po spotach wideo przyszedł czas na zaprezentowanie możliwości fotograficznych smartfonów Samsunga na popularnym portalu społecznościowym. Tematyka zdjęć, które będzie musiał wykonać Sokół, jest zróżnicowana, a zadania, które go czekają, wymagają kreatywności. Przykładowe tematy fotografii to uśmiech, ale nie tylko na zdjęciach, noc, ale pełna światła, piękno, ale niedoskonałe. Łącznie raper wykona 12 fotografii i umieści je na Instagramie Samsunga. W związku z akcją Sokół podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat fotografii mobilnej. Jak twierdzi, lubi zdjęcia wykonywane smartfonem za ich naturalność. Na widok profesjonalnego sprzętu ludzie sztywnieją – argumentuje twórca.

Czytaj także: Samsung chce, żeby to warianty z Exynosem były tymi lepszymi

Sokół powiedział także, jakie funkcje fotograficzne w modelu Galaxy S20 Ultra szczególnie ceni. W Galaxy S20 Ultra najbardziej lubię różne ogniskowe oraz zoom – przyznał raper.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x