Profil Samsunga na Instagramie przejmuje Sokół – ogłasza Samsung Polska. Raper oraz założyciel popularnej wytwórni płytowej i marki odzieżowej Prosto ma podjąć wyzwanie i przez miesiąc publikować różne fotografie wykonane smartfonem z serii Galaxy S20. Wcześniej z podobnym wyzwaniem zmierzyli się Krzysztof Gonciarz oraz Aleksander Małachowski.

Sokół przejmuje profil Samsunga na Instagramie w ramach akcji „Zmień Spojrzenie”

sokół przejmuje samsunga na instagramie

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Sokół został ambasadorem Samsunga w Polsce. Raper wystąpił w kilku spotach reklamowych promujących smartfon Galaxy Note10. Niedawno pisaliśmy o akcji Zmień Spojrzenie, w którą Sokół także się zaangażował.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Przejęcie instagramowego profilu @SamsungPolska przez rapera to właśnie kolejny etap kampanii Zmień Spojrzenie. Po spotach wideo przyszedł czas na zaprezentowanie możliwości fotograficznych smartfonów Samsunga na popularnym portalu społecznościowym. Tematyka zdjęć, które będzie musiał wykonać Sokół, jest zróżnicowana, a zadania, które go czekają, wymagają kreatywności. Przykładowe tematy fotografii to uśmiech, ale nie tylko na zdjęciach, noc, ale pełna światła, piękno, ale niedoskonałe. Łącznie raper wykona 12 fotografii i umieści je na Instagramie Samsunga. W związku z akcją Sokół podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat fotografii mobilnej. Jak twierdzi, lubi zdjęcia wykonywane smartfonem za ich naturalność. Na widok profesjonalnego sprzętu ludzie sztywnieją – argumentuje twórca.

Czytaj także: Samsung chce, żeby to warianty z Exynosem były tymi lepszymi

Sokół powiedział także, jakie funkcje fotograficzne w modelu Galaxy S20 Ultra szczególnie ceni. W Galaxy S20 Ultra najbardziej lubię różne ogniskowe oraz zoom – przyznał raper.

źródło: informacja prasowa
Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.