Niedawno Kacper przedstawił Wam część specyfikacji Asusa ZenFone 7, który lada moment ujrzy światło dzienne. Smartfon zamierza kontynuować bycie indywidualistą na mobilnym rynku za sprawą obracanego aparatu. Jednak z drugiej strony nie będzie to pełnoprawny flagowiec. Ta rola prawdopodobnie została przyznana ZenFone 7 Pro, który również jest na horyzoncie. Dzisiaj możemy podzielić się z Wami zdjęciami tego bazowego modelu oraz kolejną częścią jego specyfikacji. Tym sposobem wiemy już, jak charakterystyczny, obracany aparat będzie wyglądał w swoim najnowszym wydaniu.

Trzy aparaty na obracanym module – wygląd Asusa ZenFone 7 to typowa ewolucja. Podobnie jak specyfikacja

Wygląd Asusa ZenFone 7 mówi jedno – ewolucja, a nie rewolucja. Nadal pozostaje charakterystyczny, obracany moduł z aparatami, który nie przeszedł większych zmian. Po prostu pojawia się dodatkowa matryca, która niestety nie będzie zestawiona z teleobiektywem – to kamera ToF. Chociaż tutaj trzeba spojrzeć na różne źródła. Asus ZenFone 6 oferował wyłącznie podstawowy obiektyw i szerokokątny. W plotkach mówiło się, że ZenFone 7 otrzyma także czwartą matrycę, ale niewykluczone, że to rozwiązanie, które spotkamy w ZenFone 7 Pro. ZenFone 7 nie ma już czytnika linii papilarnych na plecach, ale jak możemy wyczytać ze specyfikacji, to pojawi się wyświetlacz LCD, więc szykujmy się na skaner umiejscowiony na krawędzi obudowy.

asus-zenfone-7-wyglad-specyfikacja

W kontekście wcześniej wspomnianych różnych źródeł, zdjęcie pudełka sugeruje zestaw aparatów, na który składają się matryce 64 MPx, 12 MPx i 8 MPx. Zazwyczaj kamery ToF nie mają podanych rozdzielczości, więc jest nadzieja na teleobiektyw. Poza tym otrzymujemy potwierdzenie obecności Snapdragona 865, 8 GB RAM i 128 GB wbudowanej pamięci na pliki użytkownika.

Zobacz też: Turniej przeciwko Apple – Epic nie zamierza odpuścić tematu.

Tymczasem nie pozostaje nam czekać na oficjalną premierę, która prawdopodobnie będzie miała miejsce w nadchodzącym tygodniu. Obracany aparat wcale nie będzie drogim rozwiązaniem, gdyż Asus ZenFone 7 ma celować w konkurencję dla takich smartfonów jak POCO F2 Pro i realme X3 SuperZoom.

Źródło: Gizchina, Slashleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.