xiaomi mi 10 pro recenzja test

Xiaomi Mi 10 Pro Plus może być smartfonem z najszybszym ładowaniem w 2020 roku

Newsy

Xiaomi to niesłychanie popularna firma, która ma w swoim portfolio wiele przeróżnych produktów. Największą popularnością cieszą się jednak smartfony, które producent regularnie wydaje na rynek. Premiera rodziny Mi 10 już dawno za nami, ale wygląda na to, że już wkrótce zadebiutuje jej kolejny przedstawiciel. Mi 10 Pro Plus, bo taką nazwę ma nosić, może się okazać smartfonem z najszybszym ładowaniem w tym roku.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus z niesamowicie szybkim ładowaniem

Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10 Pro Plus ma być ulepszoną wersją Mi 10 Pro. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to flagowiec zostanie wyposażony m.in. w Snapdragona 865+, ekran AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, wyjście słuchawkowe typu jack 3,5 mm, baterię o pojemności 4500 mAh i oczywiście moduł NFC. Z kolei dzisiejsze doniesienia od człowieka słynącego ze swoich „wtyków w branży” sugerują, że Mi 10 Pro Plus może być smartfonem, który zaoferuje najszybsze ładowanie spośród wszystkich urządzeń wydanych w 2020 roku.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Zakaz TikToka i AliExpress w Polsce? „Rząd w tajemnicy pracuje nad specjalnym prawem”

Niestety mężczyzna zdradził tylko tyle – nie podał, jakich wartości możemy się spodziewać, choć jest spora szansa, że Mi 10 Pro Plus dostanie szybkie ładowanie o mocy 100 W lub jeszcze większej. Dokładna data premiery opisywanego smartfona aktualnie nie jest znana, choć wcześniejszy przeciek sugerował, że zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Sierpień zbliża się wielkimi krokami, więc jeśli informacja okaże się prawdziwa, to już długo nie poczekamy.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x