Podwyżka w Play na kartę – bez pakietów nie podchodź

Podwyżka w Play na kartę

Fot. Play

Podwyżka w Play na kartę ma wejść w życie od 15 sierpnia tego roku, ale zapewne mało kto ją zauważy. Nie dlatego, że będzie mała, ale dlatego, że obecnie trudno wyobrazić sobie korzystanie z telefonu na kartę, bez jakiegokolwiek pakietu. Ceny za połączenia czy SMS-y sprawiają, że 20 czy 50 złotych zniknęłoby z konta w ciągu tygodnia.

Podwyżka w Play na kartę

Fot. PixaBay

Użytkownicy fioletowego operatora, którzy korzystają z usługi na kartę, mogą spodziewać się listu. Przynajmniej niektórzy z nich takowy znajdą w swojej skrzynce, a w nim informacje o zmianie cen. Podwyżka w Play na kartę nie będzie może wyjątkowo wysoka, ale bez korzystania z pakietów, na pewno się ją odczuje. Najdroższa będzie nieaktywność użytkownika, bo za jej brak w Karcie odNowa zapłaci się 3 złote, a dotychczas były to 2 złote. Tak prezentują się kolejne zmiany.

  • Cena za minutę połączenia głosowego oraz wideo (sieci komórkowe i stacjonarne, roaming międzynarodowy wewnątrz oraz ze Strefy Euro do Polski). Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNowa i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta. – 0,35 zł (podwyżka z 0,30 zł)
  • Cena za minutę połączenia głosowego oraz wideo (sieci komórkowe i stacjonarne, roaming międzynarodowy wewnątrz oraz ze Strefy Euro do Polski). Zmiana ceny dotyczy wyłącznie Oferty Play na Kartę odNowa i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta. – 0,39 zł (podwyżka z 0,30 zł)
  • SMS do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz w roamingu (dla wszystkich ofert oprócz Play na Kartę odNowa) – 0,20 zł (podwyżka z 0,19 zł)
  • MMS do sieci komórkowych, MMS na e-mail, MMS w roamingu – 0,40 zł (podwyżka uzależniona od oferty – od 0,15 zł do 0,29 zł)

Zobacz też: Android 11 z ciekawą funkcją Wi-Fi

Jak widać, podwyżka w Play na kartę nie jest może gigantyczna, ale z pewnością zauważalna bez pakietów oferujących darmowe połączenia czy SMS-y. Operator zachęca do tego, by śledzić jego stronę internetową, gdzie pojawiają się informacje o nowych pakietach i promocjach.

Źródło: Telepolis / Play

Bartosz Szczygielski: Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.
Disqus Comments Loading...