Spotify jest obecnie najpopularniejszym muzycznym serwisem streamingowym na świecie, z którego korzystają regularnie miliony użytkowników. Platforma cały czas się rozwija, czego dowodem są regularnie dodawane funkcje, takie jak np. grupowe słuchanie muzyki. W 2017 roku Spotify po raz pierwszy wprowadziło spersonalizowaną playlistę stworzoną z utworów, których użytkownicy słuchali w poprzednie wakacje. Teraz dowiedzieliśmy się, że swoimi letnimi muzycznymi wspomnieniami z 2019 roku będzie się można zapoznać już niedługo.

Letnie muzyczne wspomnienia na Spotify

Podcasty na Spotify

Już jutro użytkownicy aplikacji Spotify w wersji na Androida i iOS będą mogli się zapoznać ze swoimi muzycznymi wspomnieniami z poprzednich wakacji. Dedykowana playlista pojawi się u wszystkich użytkowników, którzy słuchali piosenek w wakacje od 2016 do 2019 roku. Składanka będzie dostępna całkowicie za darmo i oczywiście jej zawartość wypełnią najczęściej słuchane przez nas utwory w wymienionym okresie.

Zobacz także: Miesięczny abonament serwisu Player.pl za darmo dla nowych i starych użytkowników – jak skorzystać z okazji?

Warto wspomnieć, ze Spotify zapowiedziało też chęć stworzenia playlisty z przewidywanymi hitami bieżącego lata. W jej wnętrzu znajdą się m.in. takie piosenki jak „Watermelon Sugar” Harry’ego Stylesa, „Rockstar” od rapera DaBaby i „TKN” autorstwa Rosali. Nie da się ukryć, że Spotify nie próżnuje – opisywane playlisty z pewnością doceni wielu użytkowników. Fajnie będzie przywołać swoje muzyczne wspomnienia i sprawdzić, jak bardzo zmienił się nasz gust na przestrzeni jednego roku.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.