Player.pl to polski serwis VOD i telewizja internetowa, która cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem użytkowników. Jak nie trudno się domyślić, korzystanie z platformy nie jest darmowe, bo co miesiąc trzeba uiszczać opłatę. Teraz jednak wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z miesięcznego pakietu START VOD w Player.pl zupełnie za darmo. Co ważne, promocja dotyczy zarówno nowych, jak i aktualnych użytkowników.

Miesięczny abonament Player.pl za darmo dla wszystkich chętnych

Player.pl

Player.pl właśnie wystartował ze świetną promocją, w ramach której wszyscy zainteresowani mogą całkowicie za darmo wypróbować pakiet START VOD. Jego regularna cena to 10 zł miesięcznie, więc oszczędność nie jest duża, ale oczywiście zawsze to coś. Aby skorzystać z okazji, wystarczy zalogować się na swoje konto w Player.pl i przejść do strony Zrealizuj Voucher, gdzie trzeba wpisać kod PLAYERLATO2020. Po wykonaniu tej czynności trzeba podpiąć do swojego konta kartę kredytową lub debetową, z której następnie zostanie pobrana złotówka w celu autoryzacji. Pieniądze zostaną z czasem zwrócone.

Zobacz także: Jeden program, by rządzić nimi wszystkimi – poznaj prosty sposób na zwiększenie bezpieczeństwa w internecie

To wszystko – teraz już można cieszyć się miesięcznym pakietem START VOD w Player.pl i oglądać dostępne tam treści zupełnie za darmo. Warto zaznaczyć, że po upływie trzydziestu dni subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona, więc lepiej zawczasu wyłączyć odnawianie, by uniknąć zaskoczenia. O tym, jak to zrobić, można przeczytać na stronie pomocy platformy Player.

Źródło: Pepper

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.