Rodzina Galaxy S20 została zaprezentowana kilka miesięcy temu, co oznacza, że Samsung ma przed sobą jeszcze jedną z najważniejszych premier roku. Mowa oczywiście o smartfonach z linii Galaxy Note20, które powinny ujrzeć światło dzienne któregoś dnia sierpnia. Dziś dowiedzieliśmy się, że ekran mniejszego modelu najprawdopodobniej będzie znacznie gorszy od tego w Galaxy Note20+. Nie wygląda to ciekawie.

Samsung Galaxy Note20 ma dostać gorszy ekran od większego modelu

Ice Universe, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, poinformował, że Galaxy Note20 ma dostać gorszy ekran od swojego większego brata. Przez „gorszy” rozumiemy tutaj taki z częstotliwością odświeżania na poziomie 60 Hz i rozdzielczością FullHD, co będzie krokiem w tył nawet w porównaniu do starszej serii Galaxy S20.

Zobacz także: Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – trochę dodano i skasowano prawie 20 filmów

Nie da się ukryć, że wygląda na to, iż Samsung robi co tylko może, aby skusić klientów do zakupu droższego i lepszego modelu. Niemniej jednak ekran 60 Hz w Galaxy Note20, który swoją drogą ma być płaski, wydaje się dość niezrozumiałą decyzją, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że wszyscy przedstawiciele rodziny Galaxy S20 mogą się pochwalić odświeżaniem na poziomie 120 Hz. W przypadku nadchodzących Notatników wyświetlacz 120 Hz ma dostać tylko Galaxy Note20+. Pod koniec warto zaznaczyć, że choć doniesienia Ice Universe bardzo często się sprawdzają, warto czytać niniejszy tekst z lekkim przymrużeniem oka. Dopóki w temacie nie wypowie się sam Samsung, niczego nie można brać za pewnik.

Źródło: Twitter (@UniverseIce)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.