Samsung ma w ofercie wiele różnych smartfonów. Nie da się jednak ukryć, że oczkiem w głowie firmy jest zarówno rodzina Galaxy S, jak i Galaxy Note. Tegoroczna seria Galaxy S20 została już zaprezentowana, ale przed nami jest jeszcze linia Galaxy Note20. Najnowszy i przede wszystkim wiarygodny przeciek donosi, że jeden z nadchodzących Notatników porzuci zakrzywiony ekran na rzecz klasycznego, płaskiego.

Samsung Galaxy Note20 powraca do korzeni – smartfon ma zostać wyposażony w płaski ekran

Ice Universe, czyli człowiek znany ze swoich „wtyków w branży”, poinformował na Twitterze, że Galaxy Note20 ma powrócić do korzeni zostać wyposażony w płaski ekran. Doniesienia mężczyzny najczęściej się sprawdzają, więc nic nie wskazuje na to, by tym razem miało być inaczej. Możemy zatem śmiało założyć, że Galaxy Note20 rzeczywiście pozbędzie się zakrzywionego ekranu, który jest obecny w serii od czasów wybuchowego Samsunga Galaxy Note7. Ostatnim Notatnikiem z płaskim ekranem był Galaxy Note5, który trafił na rynek w 2015 roku.

Zobacz także: Nowe smartfony Nokii najprawdopodobniej zostaną zaprezentowane później, niż planowano

Płaski ekran w Galaxy Note20 będzie naprawdę dużą nowością, która jednak z pewnością podzieli fanów smartfonów z rysikiem od Samsunga. Niemniej jednak raczej obędzie się bez przesadnej afery, bo sadząc po wielu komentarzach w Sieci, zwolenników płaskiego wyświetlacza jest znacznie więcej. Osobom, którym bardzo zależy na zakrzywionym ekranie, pozostanie zakup Galaxy Note20+, bo w większym modelu nadal ma on być obecny. Premiera rodziny Galaxy Note20 najprawdopodobniej odbędzie się już w sierpniu, a pokaz zostanie zorganizowany w Nowym Jorku. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter (@UniverseIce)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.