galaxy note10

Samsung Galaxy Note20 bez ekranu z odświeżaniem 120 Hz – ma go dostać tylko większy model

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Jedną z dwóch najważniejszych premier roku Samsung ma już sobą. Mowa oczywiście o prezentacji rodziny Galaxy S20, którą fani mobilnych technologii przyjęli bardzo ciepło. Już za kilka miesięcy światło dzienne ujrzy wyczekiwana seria Note20. Niestety najnowsze przecieki wskazują, że tylko jej większy reprezentant będzie mógł się pochwalić ekranem z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz.

Samsung Galaxy Note20 i wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz

Samsung Galaxy Note10 OneDrive

Na premierę nowych Notatników od Samsunga czekają miliony fanów na całym świecie. Niestety część z nich może się zawieść, bo jak twierdzi Ross Young, Galaxy Note20 nie dostanie ekranu z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz. Ta nowość ma być bowiem zarezerwowana jedynie dla większego Galaxy Note20+.

Zobacz także: Samsung Galaxy S10e po roku użytkowania. Co sądzę o tym smartfonie na dzień dzisiejszy?

Osoby, które kupią Galaxy Note20, będą musiały się zadowolić standardowym wyświetlaczem 60 Hz. Jak to mówią – jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. To właśnie one, a konkretniej zbyt wysokie koszty, rzekomo są powodem, dla których Samsung zdecydował, że 120 Hz trafi jedynie do droższego i „bardziej premium” Galaxy Note’a20+. Pod koniec trzeba zaznaczyć, że powyższe informacje są tylko i wyłącznie plotkami, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Niemniej jednak źródło jest solidne, więc raczej należy oczekiwać najgorszego: ekranu z częstotliwością odświeżania na poziomie 60 Hz w Galaxy Note20.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy