Skywalker Odrodzenie na VOD

Skywalker Odrodzenie na VOD – gdzie i za ile obejrzymy ostatnie Star Wars?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Premiera Skywalker Odrodzenie na VOD to dobra wiadomość dla wszystkich fanów sagi Gwiezdnych Wojen. Ostatnia część głównej serii zadebiutowała na ekranach kin pod koniec zeszłego roku, a teraz można ją obejrzeć w domowym zaciszu. Wprawdzie wrażenia mogą być inne, niż podczas wizyty w kinie, ale przynajmniej nikt nie powinien nam przeszkadzać w oglądaniu, kiedy będzie jadł popcorn albo rozmawiał przez telefon.

Skywalker Odrodzenie na VOD

Skywalker Odrodzenie na VOD pojawiło się dziś w kilku serwisach. Najtaniej będzie można go zobaczyć, korzystając z iTunes, co oczywiście nie jest dostępne dla każdego. Jednak w tym przypadku różnice cenowe nie są ogromne. Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie na iTunes kosztuje 44,90 złotych. Produkcję można oglądać jeszcze w serwisie RakutenTV, gdzie przyjdzie nam zapłacić za to 49,99 złotych. Najdroższa opcja to Chili, gdzie wejdziemy w posiadanie filmu za 54,90 złotych. W każdym z przypadków jest dostępna polska wersja językowa.

Ostatnia część sagi, którą zapoczątkował George Lucas, była wyczekiwana przez fanów na całym świecie. Jednak jej odbiór nie był tak pozytywny, jak można się było tego spodziewać. Oczekiwania fanów nie sprostały do końca rzeczywistości, a choć sama produkcja okazała się sukcesem finansowym. To oczywiście było do przewidzenia, bo praktycznie każdy film z uniwersum staje się hitem. Może z wyjątkiem Hana Solo, który swoje zarobił, ale oczekiwań fanów zdaje się, że nie spełnił w ogóle.

Zobacz też: Recenzja Xiaomi Mi TV 4S – warto się nim zainteresować?

Jeżeli ktoś nie oglądał jeszcze ostatniej części sagi, teraz może sam wyrobić sobie zdanie na jej temat. Obecnie wszystkie dziewięć części można obejrzeć on-line, ale niestety nie są dostępne na jednej platformie w ramach abonamentu. Tak zapewne będzie, kiedy Disney+ w końcu zdecyduje się wejść do Polski, ale dalej nie powiedziano, kiedy miałoby to nastąpić.

Źródło: Upflix / Disney

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy