TVN 24 GO za darmo w T-Mobile

TVN 24 GO za darmo dla klientów T-Mobile

Newsy

TVN wraz z T-Mobile przygotowały specjalną ofertę dla klientów operatora. W jej ramach osoby, które są abonemtami operatora, mogą skorzystać z darmowego 30-dniowego okresu na korzystanie z serwisu TVN 24 GO. Jest to platforma informacyjna skupiona wokół stacji telewizyjnej TVN 24. 

TVN 24 GO za darmo w T-Mobile

TVN 24 GO za darmo w T-Mobile

Okres wprowadzenia tej oferty nie jest przypadkowy. Jak wiele ostatnich działań operatora, ona również jest powiązana z pandemią.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dostęp do najnowszych wydarzeń z Polski i ze świata, dane o tym, jak poszczególne kraje radzą sobie epidemią koronawirusa czy komentarze ekspertów – to dziś informacje szczególnie pożądane. Dlatego też klienci T‑Mobile mogą już skorzystać z darmowych voucherów w aplikacji Mój T‑Mobile na dostęp do TVN24 GO i na bieżąco śledzić najważniejsze newsy.

— Podaje T-Mobile w oświadczeniu.

Zobacz też: ProteGO – rządowa aplikacja, która ma kontrolować rozprzestrzenianie wirusa

Jeśli chodzi o zasady promocji, to są niezwykle proste. Jest ona dostępna dla abonentów indywidualnych oraz osób korzystających z ofert na kartę lub MIX. Można ją aktywować do 14 kwietnia. Żeby to zrobić, należy uruchomić aplikację Mój T‑Mobile, a następnie wejść w podany w niej link. Następnie trzeba skopiować kod aktywacyjny i użyć go na stronie go.tvn24.pl. Kod daje nam dostęp do wersji premium serwisu TVN 24 GO przez 30 dni. Warto pamiętać, że jeśli z niego nie zrezygnujemy, to zostanie on automatycznie przedłużony na kolejny miesiąc. To natomiast wiąże się z opłatą w wysokości 10 PLN, którą zostanie obciążona karta podpięta do aplikacji Mój T-Mobile

Źródło: T-Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x