ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile Seniorze uważaj na te numery!

Seniorzy nie muszą się już martwić o ważność konta w T-Mobile na kartę i Heyah

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Najbardziej zagrożeni koronawirusem są seniorzy. To właśnie w tej grupie wiekowej umieralność jest największa, a same objawy najostrzejsze. Dlatego też powinni oni za wszelką cenę unikać wychodzenia z domu. Chociaż swoją drogą mam wrażenie, że przechodzą oni właśnie jakiś bunt wieku podeszłego. Ile razy nie wyjrzę przez okno, to widzę, jak jakaś starsza pani przemierza pustą ulicę w drodze do sklepu, co jeszcze rozumiem, lub na cmentarz, czego już pojąć nie mogę. No cóż, przynajmniej nie chodzą w grupach…

T-Mobile wydłuży ważność konta seniorom

T-Mobile wydłuży ważność konta seniorom

Jednak te bardziej rozsądne osoby starsze zostają w domach i w miarę możliwości proszą innych o zrobienie zakupów. Tu problemem może być nagłe zakończenie ważności konta na rozmowy wychodzące. Na całe szczęście T-Mobile wyszedł im naprzeciw. Operator postanowił przedłużyć wszystkim użytkownikom po 60. roku życia oferty T-Mobile na kartę i Heyah ważność konta na rozmowy wychodzące o 100 dni. Dodatkowo wszystkie osoby, którym się ona już skończyła, również są tutaj brane pod uwagę. W ten sposób starsze osoby nie są już zmuszone do wycieczki do sklepu w celu zakupu doładowania. O uruchomieniu tej usługi zostaną powiadomieni SMS-em. Dodatkowo jest ona uruchamiana automatycznie.

Zobacz też: Darmowe 10 GB od a2mobile, żebyśmy zostali w domu

Jeśli ktoś się zastanawia, skąd operator wie o tym, kto jest seniorem, a kto nie, to prawdopodobnie wynika to z obowiązku rejestracji kart SIM. Dlatego też, jeśli ktoś zarejestrował na siebie taki numer, to niestety, nie zostaną oni raczej objęci tym bonusem. Warto mieć to na uwadze i dopilnować, żeby ich konta były aktywne. Kontakt z innymi ludźmi, chociażby telefoniczny jest niezwykle ważny w tych ciężkich chwilach.

Źródło: T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy