Wychodzenie na zewnątrz w ostatnim okresie nie jest najlepszym pomysłem. Mimo pięknej pogody i kwitnącej przyrody powinniśmy siedzieć w domach. Wszystko dlatego, że wirusów gołym okiem niestety nie widać. Natomiast SARS-COV-2 jest niezwykle groźny i podstępny. Dlatego też firmy szukają ciągle nowych sposobów, aby zachęcić nas do pozostania w domu. Właśnie dołączył do nich kolejny operator komórkowy. a2mobile oferuje nam darmowy pakiet #zostanwdomu 10 GB, żebyśmy tylko zostali w domu.

a2mobile darmowy pakiet 10 GB

a2mobile darmowy pakiet 10 GB

Informacje o pakiecie naprawdę trudno przegapić. Opertator informuje o nim za pośrednictwem SMS-a, którego możecie zobaczyć powyżej. Jednak żeby go aktywować, trzeba spełnić pewien warunek. Musimy mieć aktywny jeden z pakietów Niewyczerpalne Wszystko: 19,90, 24,90 lub 29,90. Warto tu dodać, że promocja ta nie łączy się z kolejną, obejmującą pakiet Niewyczerpalne Wszystko 19,90 za pół ceny. Nie jest więc dostępna dla nowych klientów, którzy z niej właśnie korzystają. Pakiet może być aktywowany jednorazowo. Mimo to nie należy z tym zwlekać. Niezależnie od daty jego włączenia jego ważność minie z dniem 30 kwietnia. Można go aktywować w aplikacji moje.a2mobile lub kodem *234*2#. 

Zobacz też: Środowa aktualizacja oferty HBO GO – dodano hity, ale znacznie więcej usunięto

Warto także dodać, że w pierwszej kolejności zużywane są dane z pakietu podstawowego. Ma to pewną istotną zaletę. Jeśli obecny pakiet kończy nam się powiedzmy, 15 kwietnia, to #zostanwdomu 10 GB i tak potrwa do 30 kwietnia. Możemy więc wstrzymać się z doładowaniem kilka dni. To naprawdę miły gest ze strony operatora. Przyznam, że bardzo mnie cieszy popularność akcji #zostanwdomu wśród tak szerokiego grona firm. Chociaż mówiąc szczerze, wolałbym, żeby ta w ogóle nie była potrzebna. 

Źródło: a2mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.