ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 10 Youth Edition data premiery

Cena Xiaomi Mi 10 Lite 5G w Orange – najtańszy smartfon z siecią 5G

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Cena Xiaomi Mi 10 Lite 5G w Orange może z początku lekko szokować. To też rzecz, której chyba się nikt nie spodziewał. Urządzenie pojawiło się w cennikach operatora, a to może oznaczać, że niedługo trafi także do normalnej sprzedaży. Obecnie jeszcze nie znajduje się nawet na stronie pomarańczowej sieci, więc niewykluczone, że ktoś się pośpieszył z publikacją pewnych informacji.

Cena Xiaomi Mi 10 Lite 5G w Orange

Cena Xiaomi Mi 10 Lite 5G w Orange, która została opublikowana w cennikach firmy, pokazuje, że też specjalnie tanio nie będzie. Przynajmniej w wersji bez promocji. Sprzęt nie został oficjalnie pokazany na prezentacji firmy w Polsce, która odbyła się ostatniego dnia marca, ale widać urządzenie i tak zmierza do Polski. No, chyba że ktoś w Orange zrobił spory błąd i nieopatrzenie umieścił smartfona w cennikach firmy. Te obowiązują od 2 kwietnia, choć na stronie próżno szukać modelu Mi 10 Lite 5G.

Cena Xiaomi Mi 10 Lite 5G w Orange
Fot. Cena Xiaomi Mi 10 Lite 5G w Orange / Orange cenniki

Xiaomi Mi 10 Lite 5G w Orange znajduje się obecnie w dwóch cennikach – niepromocyjnych produktów oraz produktów na raty, które obowiązują dla planów mobilnych i Orange Love. W pierwszej wersji cena Xiaomi Mi 10 Lite 5G wynosi 2 249 złotych (6/64 GB). Jeżeli spojrzymy na cennik z abonamentami, to tutaj za sprzęt w takim samym wariancie trzeba zapłacić od 1 799 złotych. To sprawia, że mówimy o najtańszym obecnie telefonie w Polsce, który będzie obsługiwał sieć 5G.

Zobacz też: Czy cena flagowców Xiaomi jest za wysoka?

Warto przypomnieć, że smartfon od Xiaomi został zaprezentowany podczas europejskiej premiery serii Mi 10. Urządzenie charakteryzuje się procesorem Qualcomm Snapdragon 765G czy wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 6,57 cala. Do tego dochodzi akumulator o pojemności 4160 mAh z szybkim ładowaniem (20 W). Nie wiadomo jeszcze, kiedy sprzęt będzie do wyboru na stronie Oragne i czy to przypadkiem nie jakiś błąd. Cena niepodlegająca promocji jest wyjątkowo wysoka, bo smartfon został wyceniony na 349 euro, czyli mniej niż 1 600 złotych.

Źródło: Cenniki Orange

Sprawdź najnowsze wpisy