Epic Games Store to platforma konkurencyjna m.in. dla Steama, której sposobem na pozyskiwanie nowych użytkowników jest regularne rozdawnictwo gier. Aktualnie za darmo można pobrać Assassin’s Creed Syndicate i Faeria, jednak już wkrótce użytkownicy Epic Games Store otrzymają kolejną bezpłatną grę, a konkretniej InnerSpace.

InnerSpace za darmo w Epic Games Store

InnerSpace

InnerSpace to artystyczna gra przygodowa, która w głównej mierze skupia się wokół eksploracji interesującego świata. Wcielamy się tu w postać kartografa, który przemierza różne lokacje w poszukiwaniu artefaktów. Wszystko to ma nam umożliwić poznanie tzw. lore (historii) uniwersum. Za grę odpowiada niezależne studio PolyKnight Games.

Zobacz także: Jeśli kupisz Cyberpunka 2077 na Xboxa Ona, to na Xboxie Series X zagrasz w niego za darmo – CD PROJEKT RED po raz kolejny pokazało klasę

Regularna cena InnerSpace na PC zwykle oscyluje w granicach 70 zł, co jest całkiem sporą kwotą. Na szczęście w dniach 27 lutego – 5 marca grę będzie można zgarnąć całkowicie za darmo w Epic Games Store. Aby tego dokonać, w podanym przedziale czasowym należy udać się na stronę produkcji w sklepie i nacisnąć duży przycisk z napisem „Odbierz”, rzecz jasna będąc zalogowanym na konto Epic Games. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do waszych kont na zawsze i w każdej chwili będzie można ją pobrać. Żadnych haczyków nie ma – opisywana platforma już wielokrotnie rozdawała gry za darmo i jeszcze nie zdarzyło się, by ktoś został w jakikolwiek sposób poszkodowany.

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.