ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
powod opoznienia premiery cyberpunk 2077

Jeśli kupisz Cyberpunka 2077 na Xboxa Ona, to na Xboxie Series X zagrasz w niego za darmo

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku. Odpowiada za nią polskie studio CD PROJEKT RED, które zasłynęło serią o przygodach Geralta z Rivii – Wiedźmina. Nadchodząca produkcja trafi na wszystkich kluczowe platformy, w tym Xboxa One. Teraz dowiedzieliśmy się, że osoby, które kupią Cyberpunka 2077 na wymienioną konsolę, w przyszłości będą mogli w niego zagrać także na Xboxie Series X – bez dodatkowych opłat.

Cyberpunk 2077 za darmo na Xboxa One Series X dla osób, które kupią go w wersji na Xbox One

CD PROJEKT RED słynie z uczciwości i świetnego traktowania graczy. Polska firma po raz kolejny pokazała, że ma gest – dziś na oficjalnym profilu Cyberpunka 2077 pojawiła się wiadomość oznajmiająca, że wszystkie osoby, które kupią tę grę na Xboxa One, będą mogły zagrać w nią także na Xboxie One Series X, którego specyfikację dziś poznaliśmy. Oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat, bo CD PROJEKT RED uważa, że gracze nigdy nie powinni być zmuszani do kupowania tej samej gry dwa razy czy płacenia za aktualizacje.

Zobacz także: „Popularne w Japonii”, czyli nowa wyprzedaż gier na PS4 w PlayStation Store. Co warto kupić?

Nie da się ukryć, że jest to świetny ruch ze strony studia, które po raz kolejny pokazało, że to gracze są na pierwszym miejscu, a nie pieniądze. Wielu innych producentów mogłoby brać przykład z CD PROJEKT RED, na co zresztą zwraca uwagę wielu komentujących zamieszczony powyżej post na Twitterze. Premiera Cyberpunka 2077 odbędzie się 17 września 2020 roku.

Źródło: Twitter (CyberpunkGame)

Sprawdź najnowsze wpisy