ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Assassin's Creed Syndicate

Pecetowa wersja Assassin’s Creed Syndicate już wkrótce będzie dostępna za darmo

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Epic Games Store to konkurent Steama, który jest obecny na rynku od stosunkowo niedawna. Platforma jako sposób zdobywania nowych użytkowników obrała sobie rozdawnictwo – tylko w zeszłym tygodniu pecetowi gracze mogli pobrać za darmo Kingdom Come: Deliverance, a jeszcze wcześniej – Farming Simulator 19. Epic Games Store wydaje się nie zwalniać tempa, bo już za kilka dni wszyscy zainteresowani całkowicie bezpłatnie będą mogli pobrać grę Assassin’s Creed Syndicate.

Assassin’s Creed Syndicate za darmo w Epic Games Store – jeszcze tylko kilka dni

Assassin's Creed Syndicate

Akcja gry Assassin’s Creed Syndicate ma miejsce Londynie, w epoce wiktoriańskiej. Gracz wciela się tu w postać Jacoba, młodego mężczyzny, którego zadaniem jest wzniecenie powstania wśród robotników. Motywem przewodnim gry jest znana z historii rewolucja przemysłowa.

Zobacz także: [Promocje dnia] Samsung Galaxy S10, Xbox One X, Lenovo Tab M10 QS450 i więcej w fenomenalnych cenach!

Mimo kilku lat na karku regularna cena Assassin’s Creed Syndicate na PC nadal jest całkiem spora. Na szczęście wszyscy zainteresowani już za kilka dni nie będą musieli wydać ani grosza, bowiem gra zostanie udostępniona całkowicie za darmo. Aby odebrać bezpłatną kopię Assassin’s Creed Syndicate na PC, w dniach 20 – 27 lutego należy udać się na stronę gry w Epic Games Store i będąc zalogowanym kliknąć w duży przycisk z napisem „Odbierz”. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do waszych kont na zawsze i będzie można ją pobrać w każdej chwili.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy