ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Moto G6 Plus

Seria Moto G od Motoroli przekroczyła ważny kamień milowy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Pierwszy smartfon Motoroli z serii Moto G trafił do sprzedaży w maju 2013 roku, czyli niemal siedem lat temu. Od tego czasu w firmie zdarzyło się wiele – m.in. w 2014 roku kupiło ją Lenovo. Przez cały ten czas jedno pozostawało jednak niezmienne. Mówię oczywiście o rodzinie Moto G, do której po dziś dzień regularnie dołączają nowe smartfony. Teraz Motorola pochwaliła się, że wspomniana linia przekroczyła ważny kamień milowy.

Smartfony z serii Moto G to prawdziwy hit – Motorola chwali się fenomenalnym wynikiem

Motorola Moto G

Marka Motorola jest dobrze znana na całym świecie z bardzo ciekawych smartfonów. Jedną z najpopularniejszych serii tej firmy jest Moto G, która cały czas sprzedaje się jak świeże bułeczki. Dziś producent pochwalił się, że urządzenia z rodziny Moto G rozeszły się już w ponad 100 milionach egzemplarzy na całym świecie. Z uwagi na przekroczenie tego niezwykłego kamienia milowego, firma oferuje w Stanach Zjednoczonych spore zniżki na wybrane modele smartfonów. W Polsce niestety nie przygotowano żadnych akcji promocyjnych.

Zobacz także: Oto oferta abonamentu PlayStation Plus na luty 2020. Poznaliśmy gry, w które zagramy za darmo już w przyszłym miesiącu

Nie da się ukryć, że 100 milionów wygląda naprawdę imponująco. Pod koniec warto przypomnieć, że już wkrótce odbędzie się premiera Motoroli Moto G8 i Motoroli Moto G8 Power, czyli najnowszych smartfonów należących do tytułowej rodziny. A wy mieliście kiedyś którekolwiek urządzenie z serii Moto G? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy