Styczeń dobiega końca. Miesiąc ten był bardzo dobry dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus, bowiem otrzymali oni świetne gry w postaci Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a oraz nieco gorszy Goat Simulator. Jeśli zastanawialiście się, jakie gry trafią do graczy w ramach PS Plus w lutym 2020, to dłużej nie musicie – PlayStation oficjalnie zdradziło, czego oczekiwać.

PS Plus luty 2020 – darmowe gry dla posiadaczy abonamentu ujawnione

PlayStation Plus

PS Plus w lutym 2020 to kolejna porcja świetnych produkcji na PlayStation 4. Otóż gracze już w przyszłym miesiącu będą mogli pobrać aż trzy świetne gry – Bioshock: The Collection, The Sims 4 oraz Firewall: Zero Hour. Ta pierwsza produkcja to zestaw trzech odsłon niesamowicie popularnej serii BioShock, którą zna każdy fan gier wideo. W dwóch pierwszych częściach gry zwiedzamy podwodne miasto Rapture, natomiast w BioShock Infinite przenosimy się do Columbii, niezwykłej podniebnej metropolii, która skrywa wiele sekretów.

Zobacz także: Czy warto jeszcze kupić konsolę PlayStation 4? Trzy powody, dla których uważam, że tak

Jeśli zaś chodzi o The Sims 4, to jest to kolejna część popularnej serii symulatorów życia. Bez dwóch zdań ta pozycja bardziej przypadnie do gustu kobietom. Trzecią i ostatnią grą w PlayStation Plus w lutym jest Firewall: Zero Hour, taktyczna strzelanka multiplayerowa, a zarazem exclusive na PlayStation VR. Wszystkie wspomniane gry będą możliwe do pobrania dla posiadaczy PlayStation Plus już od 4 lutego (wtorek).

Źródło: PlayStation

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.