Motorola stylus

Motorola pokaże w lutym cztery nowe smartfony, w tym flagowca

Newsy

Motorola nie zwalnia tempa i regularnie wydaje nowe smartfony. Dopiero co pisałem o kluczowych elementach specyfikacji Moto G8 i Moto G8 Power, a teraz dowiedzieliśmy się, że już w lutym firma pokaże aż cztery nowe smartfony, w tym dwa wyżej wymienione. Możemy także liczyć na flagowca oraz smartfon ze stylusem.

Motorola zapowiada konferencję, na której pokaże nowe smartfony – w tym flagowca

Motorola konferencja luty 2020

Motorola ogłosiła dziś, że już 23 lutego, na dzień przed rozpoczęciem targów MWC 2020, odbędzie się konferencja, na której pokaże nowe smartfony. Wydarzenie będzie miało miejsce w Barcelonie, a zacznie się o 19:00 czasu polskiego. Według najnowszych doniesień możemy się spodziewać premiery aż czterech nowych smartfonów: flagowego modelu Edge+, „średniaków” Moto G8 i Moto G8 Power oraz tajemniczego urządzenia ze stylusem, którego nazwy jeszcze nie znamy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei MateBook D 14, GeForce RTX 2060, Western Digital My Passport 5 TB i więcej w super cenach!

Jeśli chodzi o specyfikację flagowca, to najprawdopodobniej w jego wnętrzu znajdzie się m.in. procesor Snapdragon 865 i aż do 12 GB RAM. Na chwilę obecną to wszystko, co wiemy – Motorola okazała się bardzo oszczędna, jeśli chodzi o informacje o zaplanowanej konferencji. Jeśli więc interesuje was którykolwiek z wymienionych smartfonów, to koniecznie zakreślcie 23 lutego w kalendarzu, bo prezentacja zapowiada się naprawdę ciekawie. Czekacie na nowości od tytułowego producenta? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x