ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola stylus

Motorola pokaże w lutym cztery nowe smartfony, w tym flagowca

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Motorola nie zwalnia tempa i regularnie wydaje nowe smartfony. Dopiero co pisałem o kluczowych elementach specyfikacji Moto G8 i Moto G8 Power, a teraz dowiedzieliśmy się, że już w lutym firma pokaże aż cztery nowe smartfony, w tym dwa wyżej wymienione. Możemy także liczyć na flagowca oraz smartfon ze stylusem.

Motorola zapowiada konferencję, na której pokaże nowe smartfony – w tym flagowca

Motorola konferencja luty 2020

Motorola ogłosiła dziś, że już 23 lutego, na dzień przed rozpoczęciem targów MWC 2020, odbędzie się konferencja, na której pokaże nowe smartfony. Wydarzenie będzie miało miejsce w Barcelonie, a zacznie się o 19:00 czasu polskiego. Według najnowszych doniesień możemy się spodziewać premiery aż czterech nowych smartfonów: flagowego modelu Edge+, „średniaków” Moto G8 i Moto G8 Power oraz tajemniczego urządzenia ze stylusem, którego nazwy jeszcze nie znamy.

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei MateBook D 14, GeForce RTX 2060, Western Digital My Passport 5 TB i więcej w super cenach!

Jeśli chodzi o specyfikację flagowca, to najprawdopodobniej w jego wnętrzu znajdzie się m.in. procesor Snapdragon 865 i aż do 12 GB RAM. Na chwilę obecną to wszystko, co wiemy – Motorola okazała się bardzo oszczędna, jeśli chodzi o informacje o zaplanowanej konferencji. Jeśli więc interesuje was którykolwiek z wymienionych smartfonów, to koniecznie zakreślcie 23 lutego w kalendarzu, bo prezentacja zapowiada się naprawdę ciekawie. Czekacie na nowości od tytułowego producenta? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy