Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery serii Galaxy S20 od Samsunga. Naturalnie nowa rodzina, składająca się z trzech smartfonów, nie będzie jedyną nowością, którą szykują Koreańczycy. Przedstawiony ma zostać też Galaxy Z Flip, czyli odpowiedź lidera mobilnego rynku na Motorolę razr, która w tym tygodniu została pokazana w Polsce. Jednak to nadal nie wszystko, bo do gry wejdą również nowe słuchawki – Galaxy Buds+.

Samsung Galaxy Buds+ – to gratis przewidziany do przedsprzedaży Galaxy S20

samsung galaxy s20 buds+ przedsprzedaz gratis

Niezastąpiony i zawsze pewny siebie Evan Blass przedstawił na swoim Twitterze powyższy plakat. Jasno z niego wynika, co Samsung zamierza oferować wraz z Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra, jeśli zdecydujecie się zakupić te modele w przedsprzedaży. Co z bazowym Galaxy S20? Zapowiada się, że w jego przypadku promocja będzie inna lub w ogóle jej nie będzie. Od kilku lat obserwujemy zanikający trend na oferowanie możliwie najwięcej przy możliwie najwcześniejszym zakupie. O ile w zeszłym roku Galaxy S10e był dostępny w zestawie z unikalnymi słuchawkami, tak tym razem się na to nie zapowiada. Niewykluczone też, że Galaxy Z Flip, podobnie jak Galaxy Fold, otrzyma nowe słuchawki już w zestawie. Trochę to gryzie się z jego niższą ceną, ale ta także objawia się w słabszej specyfikacji.

Zobacz też: Smartwatche Garmina z długim czasem pracy na baterii to standard.

Naturalnie do gry jeszcze wchodzą rozróżnienia rynkowe. Niemniej w Polsce bardzo często przedsprzedaż nie różni się drastycznie od innych europejskich państw. Jedynie w niektórych pojawiają się dodatkowe ubezpieczenia lub specjalne dodatki. Dlatego niektórzy nadal mogą mieć nadzieję – wszystkiego oficjalnie powinniśmy dowiedzieć się już po konferencji Galaxy Unpacked, która odbędzie się 11 lutego.

Źródło: Twitter (Evan Blass)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.