ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy fold 2 s20 unpacked termin premiery

Termin premiery Galaxy Fold 2 i Galaxy S20 już znamy – Samsung po swojemu

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Pierwszy kwartał 2020 roku w kontekście rynku mobilnego ma ogromną szansę należeć do Samsunga. Koreańczycy wczoraj pokazali Galaxy S10 Lite i Note10 Lite, a w drodze są nowe flagowce. Obok Galaxy S20 pojawi się Galaxy Fold 2. O ile wcześniej mogliśmy podejrzewać, że składana klapka zostanie przedstawiona przed S’kami, tak dzisiejszy przeciek na swój sposób przeczy temu. Niemniej jedno jest pewne – Samsung nie ma zamiaru gromadzić się na żadnych targach i pokaże kluczowe nowości na zorganizowanym przez siebie wydarzeniu.

Premiera Galaxy Fold 2 i Galaxy S20 jednak razem? Samsung Galaxy Unpacked w połowie lutego

Na końcu zaznaczono, że Galaxy Unpacked ma się odbyć 11 lutego. Oczywiście nie jest to oficjalne ogłoszenie od Samsunga, a swego rodzaju przeciek, który możemy wziąć z dużą dozą prawdopodobieństwa spełnienia. Naturalnie to słowo Galaxy wywołuje najwięcej pytań. Analiza podmienionych a sprowadza się do ukrywania dwóch kluczowych modeli, czyli pod pierwszym wystąpieniem mamy widzieć wyspę aparatów Galaxy S20 Ultra, podczas gdy drugie to złożony Galaxy Fold 2. To tylko przypuszczenia, ale przyznacie, że znając wygląd nowych flagowców Samsunga, to mogą mieć one powiązanie z założeniami Koreańczyków.

Zobacz też: Spotkałeś przejścia dla smartfonowych zombie? Te już są w Polsce.

Nie wiemy jeszcze, gdzie Samsung planuje zorganizować konferencję. Termin premiery Galaxy S20 i Galaxy Fold 2 nie pokrywa się z targami Mobile World Congress w Barcelonie. Te będą trwać od 24 do 27 lutego i z pewnością Koreańczycy przywiozą pokazać nowości z 11 lutego. Flagowce, znając lidera mobilnego rynku, zapewne zostaną ujawnione w Nowym Jorku lub San Francisco.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy