Galaxy Buds+

Galaxy Buds+ pozują na renderach. Wyglądają… znajomo

Newsy

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się konferencja Samsung Unpacked, której główną gwiazdą będzie rodzina flagowców Galaxy S20. Na jej prezentacji się jednak nie skończy, bo Samsung pokaże też nową wersję swoich bezprzewodowych słuchawek, Galaxy Buds+. Dziś światło dzienne ujrzały przedstawiające ich wygląd rendery.

Rendery Galaxy Buds+ w Sieci – mamy do czynienia ze znajomym wyglądem

Na powyższych renderach możecie zobaczyć, jak prezentują się słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+. Nie da się ukryć, że wyglądają identycznie jak dobrze znane Galaxy Buds. Jedyną różnicę względem pierwowzoru oferuje przenośne etui, które zostało wyposażone w tajemniczy przycisk fizyczny tuż pod wskaźnikiem LED.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: [SPT #95] Odświeżanie 120 Hz w Galaxy S20, Windows 7 umarł, nowy Edge już tu jest

Rendery stworzone przez Ishana Agarwala we współpracy z MySmartPrice pokazują ponadto, że Samsung wypuści opisywane słuchawki w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, błękitnej i białej. Jeśli wierzyć przeciekom, bateria w Galaxy Buds+ ma pozwolić na imponujące 12 godzin słuchania muzyki, co byłoby ogromnym wzrostem w stosunku do Galaxy Buds, które na jednym ładowaniu ledwo wytrzymywały 6 godzin. Niestety jeśli chodzi o wyczekiwaną aktywną redukcję szumów, to wygląda na to, że Samsung pominął tę funkcję. Niemniej jednak na poprawę jakości dźwięku najprawdopodobniej możemy liczyć. Cena Galaxy Buds+ nie jest jeszcze znana, lecz zapewne nie będzie znacząco odbiegać od pierwowzoru.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x