Już w przyszłym miesiącu odbędzie się konferencja Samsung Unpacked, której główną gwiazdą będzie rodzina flagowców Galaxy S20. Na jej prezentacji się jednak nie skończy, bo Samsung pokaże też nową wersję swoich bezprzewodowych słuchawek, Galaxy Buds+. Dziś światło dzienne ujrzały przedstawiające ich wygląd rendery.

Rendery Galaxy Buds+ w Sieci – mamy do czynienia ze znajomym wyglądem

Na powyższych renderach możecie zobaczyć, jak prezentują się słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+. Nie da się ukryć, że wyglądają identycznie jak dobrze znane Galaxy Buds. Jedyną różnicę względem pierwowzoru oferuje przenośne etui, które zostało wyposażone w tajemniczy przycisk fizyczny tuż pod wskaźnikiem LED.

Zobacz także: [SPT #95] Odświeżanie 120 Hz w Galaxy S20, Windows 7 umarł, nowy Edge już tu jest

Rendery stworzone przez Ishana Agarwala we współpracy z MySmartPrice pokazują ponadto, że Samsung wypuści opisywane słuchawki w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, błękitnej i białej. Jeśli wierzyć przeciekom, bateria w Galaxy Buds+ ma pozwolić na imponujące 12 godzin słuchania muzyki, co byłoby ogromnym wzrostem w stosunku do Galaxy Buds, które na jednym ładowaniu ledwo wytrzymywały 6 godzin. Niestety jeśli chodzi o wyczekiwaną aktywną redukcję szumów, to wygląda na to, że Samsung pominął tę funkcję. Niemniej jednak na poprawę jakości dźwięku najprawdopodobniej możemy liczyć. Cena Galaxy Buds+ nie jest jeszcze znana, lecz zapewne nie będzie znacząco odbiegać od pierwowzoru.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.