Amazon Prime Video profile

Sieć Play nawiązała współpracę z Amazon Prime Video – darmowa subskrypcja dla klientów

Newsy

Amazon Prime Video to jeden z największych i zarazem najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. W ofercie giganta dostępnych jest wiele filmów i seriali, które są chętnie oglądane. Nie tak dawno temu pisałem, że Amazon Prime Video jest już dostępny w ofercie T-Mobile. W odpowiedzi na ruch T-Mobile Play postanowiło pójść za ciosem i również rozpoczęło współpracę z serwisem Amazona.

Amazon Prime Video już dostępny w sieci Play

Amazon Prime Video w Play

Sieć Play poinformowała dziś w komunikacie prasowym, że rozpoczęła współpracę z Amazon Prime Video.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Już od dziś zarówno nowi, jak i obecni abonenci przedłużający umowę, w cenie abonamentu otrzymują 6 miesięczny dostęp do nowej usługi Amazon Prime Video – promocja obejmuje możliwość korzystania z bogatej biblioteki filmów i seriali, w tym wszystkich produkcji własnych Amazon Originals.

Zobacz także: Nie tylko serial – Netflix pracuje nad filmem animowanym o Wiedźminie

Po upływie 6 miesięcy wszyscy chętni abonenci nadal będą mogli korzystać z Amazon Prime Video, z tym że za 25 zł miesięcznie. Kwota ta będzie doliczana do rachunku Play – dla wygody użytkowników. Dostęp do serwisu można aktywować na kilka sposobów: w każdym salonie Play, przez infolinię oraz w e-shopie. Z Amazon Prime Video mogą skorzystać wszyscy abonenci podpisujący nową, lub przedłużający dotychczasową umowę. Oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Co ważne, z dostępu do serwisu można zrezygnować w dowolnym momencie, a cały proces jest bardzo prosty.

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x