Amazon Prime Video

Amazon Prime Video od teraz w ofercie T-Mobile

Newsy

Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, w którego ofercie znajdziemy masę przeróżnych filmów i seriali. Dopiero co wczoraj pisałem o aktualizacji biblioteki platformy, a już dziś dotarła do nas informacja, że T-Mobile wprowadziło Prime Video do swojej oferty.

Amazon Prime Video w T-Mobile

Amazon Prime Video

T-Mobile jako pierwszy operator w Polsce wprowadził dziś do swojej oferty Amazon Prime Video. Osoby, które korzystają z pakietu Magenta 1 lub dopiero będą korzystać, mogą od teraz subskrybować wspomniany serwis streamingowy i opłacać go na jednym rachunku T-Mobile. Na początku klienci będą mogli skorzystać z darmowego, 7-dniowego okresu próbnego, a po aktywacji usługi uzyskać dostęp do Prime Video także poprzez dekoder operatora.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Bezpieczeństwo osobiste to nowa aplikacja Google, która może uratować nam życie

Miesięczny koszt Amazon Prime Video w T-Mobile to tylko 13 złotych. Jest to bardzo rozsądna kwota w zamian za dostęp do naprawdę wielu filmów i seriali. W informacji prasowej firma podaje ponadto, że ma w planach stworzenie szerokiej gamy pakietów łączących Prime Video z innymi usługami telekomunikacyjnymi i rozrywkowymi. Mówiąc krótko: T-Mobile chce oferować coraz szerszy zakres usług. Na sam koniec warto wspomnieć, że przy okazji pozyskania nowego partnera, operator odświeżył interfejs swojego dekodera, by dostęp do usług był jeszcze bardziej intuicyjny. Skusicie się na opisywaną propozycję? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x