ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei P40 Pro aparat

Huawei P40 Pro na prawdziwych zdjęciach

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Huawei to prawdziwy gigant w smartfonowym świecie, który niestety cały czas boryka się z problemami, które powstały w wyniku wojny handlowej pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Na szczęście mimo trudności firma ani myśli się poddawać i nieustannie wydaje nowe smartfony. Jedną z najważniejszych premier tego producenta w tym roku będzie rodzina P40, o której dowiadujemy się coraz więcej. Dziś na prawdziwych zdjęciach został uchwycony smartfony, który niemal na pewno jest Huaweiem P40 Pro.

Prawdziwe zdjęcia Huawei P40 Pro w Sieci, czyli obyło się bez żadnych zaskoczeń

Na powyższych zdjęciach najprawdopodobniej uchwycono Huaweia P40 Pro „na wolności”. Najprawdopodobniej, bo nie mamy stuprocentowej pewności, że to rzeczywiście ten smartfon, ale na dobrą sprawę wszystko na to wskazuje. Wprawne oko dostrzeże zakrzywiony po bokach ekran oraz wycięcie na podwójny przedni aparat umieszczony w lewym górnym rogu, co w pełni pokrywa się z dotychczasowymi doniesieniami o wyglądzie Huawei P40 Pro.

Zobacz także: Google Chrome na Androida już wkrótce umożliwi wygodne kopiowanie grafik do schowka

Niestety jeśli chodzi o plecki urządzenia, to na powyższym zdjęciu osoba z niego korzystająca używa etui, które je całkowicie zakrywa. Niemniej jednak po kształcie wysepki na aparaty wszystko by się zgadzało. W zeszłym roku w podobnych warunkach przyuważony został Huawei Mate 30 Pro, więc jest spora szansa, że smartfon na zdjęciu to rzeczywiście wyczekiwany Huawei P40 Pro.

Źródło: Huawei Central

Sprawdź najnowsze wpisy