Coraz więcej wskazuje, że niedługo zagramy w BioShock na Nintendo Switch. Po pierwszej prezentacji Nintendo Switch nikt nie spodziewał się, że firmy tak chętnie będą przenosić swoje gry na nową konsolę Japończyków. Sam sprzęt jest jednak wielkim sukcesem i okazało się zupełnie inaczej. Popularny „Pstryczek” sprawił, że gracze mogą w każdej chwili zagrać w takie tytuły jak Skyrim, Doom czy Wiedźmin 3. Do tego grona może niedługo dołączyć kolejna świetna seria. Jak się okazuje, trwają prace nad BioShock na Nintendo Switch.

Premiera BioShock na Nintendo Switch przesądzona?

Po kilku latach posuchy fani serii BioShock nie mogą narzekać na brak informacji na jej temat. W grudniu ubiegłego roku wydawca gry 2K Games potwierdził, że trwają prace nad nową odsłoną tytułu. Chociaż od jakiegoś czasu pojawiały się również plotki na temat wersji na Nintendo Switch, to jednak mało było konkretnych informacji. Najnowsze rewelacje pochodzą z tajwańskiej strony oceniającej gry w tym regionie. Według ich bazy premierę na przenośną konsolę mogą mieć: BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered, BioShock Infinite: The Complete Edition oraz BioShock: The Collection. Jak łatwo się domyślić, pierwsze trzy pozycje to odświeżone wersje poszczególnych części. Natomiast ostatni tytuł pozwala sądzić, że planowana jest również zbiorcza edycja BioShock na Nintendo Switch.

bioshock na nintendo switch

Zobacz też: Silnik na wodę — jak to w ogóle możliwe?

Niestety nadal musimy czekać na potwierdzenie ze strony Nintendo oraz 2K Games. Niemniej jednak oficjalna zapowiedź BioShock na Nintendo Switch wydaje się być tylko kwestią czasu. Być może w najbliższej przyszłości dowiemy się czegoś więcej na temat produkcji. Spekuluje się, że japoński producent jeszcze w styczniu chce zorganizować kolejną edycję Nintendo Direct. To właśnie na nim pokazać ma kolejne największe hity na swoją przenośną konsolę. Czy posiadacze „Pstryczka” mogą już szykować się na podróż w podwodnym mieście Rupture oraz podniebną Columbię? W świetle najnowszych doniesień wydaje się to być niemal pewne.

Źródło: Lootpots

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.