iphone fizyczna klawiatura qwerty physibo

iPhone z fizyczną klawiaturą QWERTY niczym BlackBerry – czy takie etui ma sens?

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Co pewien czas znajdują się osoby lub całe firmy, które uważają, że trzeba przywrócić fizyczne klawiatury QWERTY do urządzeń mobilnych. Ostatnim, stosunkowo głośnym tego typu projektem był Fxtec Pro 1smartfon przemyślany od podstaw i spełniający wymagania większości osób, które oczekują właśnie takiej formy wprowadzania liter. Co z konsumentami, którzy chcieliby urozmaicić obecnie użytkowany telefon? Dla nich powstają różnorakie akcesoria i jedno z nich właśnie zbiera fundusze, aby dać posiadaczom iPhone’ów namiastkę czasów świetności BlackBerry.

Oto etui, które doda Twojemu iPhone’owi fizyczną klawiaturę QWERTY

http://kck.st/2KXLzLp

Physibo, czyli PHYSIcal keyBOard, to nic innego, jak specjalne etui z modułem Bluetooth, które wygląda dokładnie tak, jak to możecie zobaczyć powyżej i poniżej. Producent zwraca uwagę na lekkość oraz odporność tego akcesorium, ale też dodaje informację o niesamowitej prędkości wprowadzania tekstu. Physibo dedykowane jest iPhone’om X, XS i 11 Pro, więc mamy do czynienia z całkiem pokaźną bazą odbiorców.

iphone fizyczna klawiatura qwerty physibo

Autorzy nie planują wydania Physibo dedykowanym smartfonom z Androidem. Niemniej klawiatura ma być bardzo prosta w przyzwyczajeniu do tego stopnia, aby pisać szybciej. To już musi ocenić każdy z Was, choć… możliwe, że nigdy nie będziecie mieć takiej szansy.

Zobacz też: Oppo otwiera nowe centrum badawcze!

Otóż jak to bywa z projektami na Kickstarterze i innych crowdfundingowych portalach, tak po przedstawieniu swojego pomysłu należy zebrać fundusze na rozwój. Physibo nie cieszy się ogromną popularnością. Pozostało 7 dni do końca zbiórki i na moment pisania tekstu znalazło się 21 zainteresowanych, którzy łącznie wpłacili niecałe 1600 dolarów. Cel to 200 tysięcy dolarów, więc… może być ciężko. Nie pomaga też fakt specyficznie zaplanowanych progów wsparcia. Obecnie, płacąc dolara, nie dostaje się nic, za trzy dolary otrzymacie spersonalizowanego maila z podziękowania i kolejnym krokiem, dopiero za 95 dolarów, możecie liczyć na omawiane akcesorium. To docelowo ma kosztować 130 dolarów, więc około 500 złotych. Zainteresowani otrzymają je najwcześniej w lutym przyszłego roku.

Źródło: Phone Arena, Kickstarter

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy