motorola_moto_x_1

Po kolejnych ekscesach firmy Motorola, która odbiła się od dna dzięki nadspodziewanej popularności budżetowego modelu Moto G oraz dobrze wycenionej Moto X, by ostatecznie pójść pod młotek i trafić pod skrzydła chińskiego Lenovo, można stwierdzić, że marka ta najgorsze ma już za sobą. Potwierdzeniem tej tezy, może być wyczekiwany przez spore grono wielbicieli kolejny flagowiec tejże firmy – Moto X+1, który według źródła zostanie zaprezentowany już w najbliższym czasie…

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Niestety na temat urządzenia wiemy niewiele, jednak według 9to5Google w sprawie tej może nastąpić znaczący przełom. Źródło podaje, że na rozpoczynających się już za dosłownie chwilę targach Google I/O zostanie ujawniony najnowszy smartfon Motoroli, a potwierdzeniem tego mają być zdjęcia renderów urządzenia, pochodzące rzekomo z samego centrum I/O.

 

Na chwilę obecną specyfikacja telefonu jest owiana tajemnicą, jednak przypuszczalnie będzie prezentowała się następująco:

motorola moto x+1 gfx bench

 

 

Jesteście ciekawi czym tym razem zaskoczy nas Motorola? Spodziewacie się czegoś ponadprzeciętnego? Czy wystarczy Wam dobry sprzęt w odpowiedniej cenie? Chętnie dowiemy się tego w Waszych komentarzach.

 

Źródło: 9to5Google

 

 
Kamil Piotrowski