Kolejne rendery Moto X+1, prezentacja na Google I/O?

Newsy 2014-06-25

motorola_moto_x_1

Po kolejnych ekscesach firmy Motorola, która odbiła się od dna dzięki nadspodziewanej popularności budżetowego modelu Moto G oraz dobrze wycenionej Moto X, by ostatecznie pójść pod młotek i trafić pod skrzydła chińskiego Lenovo, można stwierdzić, że marka ta najgorsze ma już za sobą. Potwierdzeniem tej tezy, może być wyczekiwany przez spore grono wielbicieli kolejny flagowiec tejże firmy – Moto X+1, który według źródła zostanie zaprezentowany już w najbliższym czasie…

 

Niestety na temat urządzenia wiemy niewiele, jednak według 9to5Google w sprawie tej może nastąpić znaczący przełom. Źródło podaje, że na rozpoczynających się już za dosłownie chwilę targach Google I/O zostanie ujawniony najnowszy smartfon Motoroli, a potwierdzeniem tego mają być zdjęcia renderów urządzenia, pochodzące rzekomo z samego centrum I/O.

 

Na chwilę obecną specyfikacja telefonu jest owiana tajemnicą, jednak przypuszczalnie będzie prezentowała się następująco:

motorola moto x+1 gfx bench

 

 

Jesteście ciekawi czym tym razem zaskoczy nas Motorola? Spodziewacie się czegoś ponadprzeciętnego? Czy wystarczy Wam dobry sprzęt w odpowiedniej cenie? Chętnie dowiemy się tego w Waszych komentarzach.

 

Źródło: 9to5Google

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x