Kilka tygodni temu Paweł pisał, że Realme zaczyna się rozmieniać na drobne. Miał przez to na myśli fakt, że seria Realme 5 doczeka się kolejnych przedstawicieli, wprowadzając niemałe zamieszanie w nazewnictwie. Dziś poznaliśmy datę premiery Realme 5s, czyli następnego modelu z linii.

Data premiery Realme 5s przestała być tajemnicą

Jak możecie zauważyć powyżej, plecki Realme 5s nie wyróżniają się specjalnie – umieszczono na nich poczwórny aparat (prawdopodobnie w konfiguracji 48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix) i czytnik linii papilarnych. Niestety pozostałych elementów specyfikacji opisywanego smartfona nie znamy. Znamy za to datę jego premiery – Realme 5s zostanie oficjalnie zaprezentowany 20 listopada w Indiach.

Zobacz także: Oto wygląd Galaxy A51 i część specyfikacji – Samsung szykuje ciekawego średniaka

Smartfona zapowiadany jest na urządzenie przeznaczone dla osób, które cenią sobie wysokiej jakości zdjęcia. Jedna ze stron reklamowych zawiera slogan „bardzo szczegółowe zdjęcia, które pozostają ostre nawet po powiększeniu”. Może to sugerować, że Realme 5s zadebiutuje z teleobiektywem, choć z drugiej strony wydaje się to nieco bez sensu, bo przecież Realme 5 Pro go nie posiada. Względem standardowej „piątki” możemy się spodziewać m.in. ekranu o rozdzielczości Full HD, szybszego ładowania i być może portu USB-C. Są to jednak tylko domysły, które wcale nie muszą się sprawdzić – wszystkim zainteresowanym pozostaje czekać do premiery. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo, czy smartfon kiedykolwiek będziemy mogli kupić w Polsce.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.