ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola Moto G8 Play

Poznaliśmy wygląd Moto G8 Play

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Smartfony Motoroli cieszą się sporym zainteresowaniem, choć nie tak dużym, jak kiedyś. Niemniej jednak firma nieustannie wydaje nowe produkty. Na początku roku światło dzienne ujrzało Moto G7, a teraz wygląda na to, że już wkrótce na rynek trafi rodzina Moto G8. Niedawno poznaliśmy wygląd Moto G8 Plus, a teraz przyszedł czas na Moto G8 Play. Różnice są, choć niewielkie.

Motorola Moto G8 Play – wygląd

Na powyższych grafikach możecie się zapoznać z Motorolą Moto G8 Play w pełnej okazałości. Smartfon prezentuje się minimalistycznie i elegancko, jednak nie można powiedzieć, że przesadnie się wyróżnia. Urządzenie od Moto G8 Plus różni się tylko szczegółami – notch jest tu nieco większy, a na pleckach brakuje jednego aparatu.

Zobacz także: Smartfony z rodziny Samsung Galaxy S10 można odblokować niezarejestrowanym odciskiem palca… dzięki taniej folii ochronnej

Jeśli poprzednie przeciek okażą się prawdą, to ekran Moto G8 Play będzie mógł pochwalić się przekątną 5,7 cala i rozdzielczością HD+. Wewnątrz mamy z kolei znaleźć procesor MediaTek Helio P60 lub P70 wraz z towarzystwem 3/4 GB RAM-u i 32/64 GB pamięci wbudowanej. Bateria ma charakteryzować się pojemnością 4000 mAh. NFC i wsparcie dla Dual-SIM podobno również tu znajdziemy. Motorola Moto G8 Play (wraz z G8 Plus) zostanie oficjalnie zaprezentowana już 24 października. Urządzenie będzie dostępne w Europie, Ameryce Południowej i Azji. Dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy