Smartfony z serii Moto G od Motoroli to naprawdę udane urządzenia, które cieszą się niemałym zainteresowaniem. Rodzina Moto G7 ujrzała światło dzienne w lutym, więc wiele osób, łącznie ze mną, sądziło, że seria G8 zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Wygląda jednak na to, że Motorola zamierza nas zaskoczyć premierą Moto G8 Plus jeszcze w tym roku.

Motorola Moto G8 Plus – wygląd i data premiery

Na powyższych zdjęciach możecie się zapoznać z wyglądem Motoroli Moto G8 Plus. Smartfon prezentuje się elegancko i minimalistycznie, aczkolwiek nie można powiedzieć, że innowacyjnie. Wygląda po prostu podobnie do wielu innych urządzeń. Średniak Motorol nie ma już przed nami niemal żadnych tajemnic, bo przecież stosunkowo niedawno poznaliśmy także jego specyfikację.

Zobacz także: LG chce odzyskać zaufanie klientów szybszymi aktualizacjami smartfonów

Teraz na dokładkę dostaliśmy również datę premiery. Według niemieckiego WinFuture, Motorola Moto G8 Plus zadebiutuje już 24 października, a przynajmniej w Brazylii w nieokreślonej cenie. Na chwilę obecną nie wiemy niestety, co z wersją bez plusa. Takowy model na pewno ujrzy światło dzienne, lecz nie jest jasne, czy także tego samego dnia, co Moto G8 Plus. Oczywiście podana data nie została w żaden sposób potwierdzona przez tytułową firmę, więc niekoniecznie musi być prawdziwa. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że Moto G8 Plus rzeczywiście ujrzy światło dzienne już 24 października.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.