Samsung Galaxy S10 5G poleci w kosmos

Samsung wysyła Galaxy S10 5G w kosmos w formie konkursu

Newsy

Samsung Electronics obchodzi 50-lecie istnienia. Z tej okazji firma przygotowała ekscytującą kampanię marketingową będącą jednocześnie konkursem pod nazwą SpaceSelfie. Producent chce umieścić Samsunga Galaxy S10 5G na orbicie przy pomocy balonów. W pamięci urządzenia mają natomiast być dostępne zdjęcia fanów marki, którzy wygrają taką możliwość w wyżej wspomnianym konkursie.

Samsung Galaxy S10 5G poleci w kosmos

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jednym z powodów, dla których SpaceSelfie jest ekscytujące, jest to, że zwycięzcy otrzymają zdjęcie zrobione w stratosferze na tle Ziemi. A właściwie zdjęcie swojego zdjęcia wyświetlanego na ekranie Galaxy S10 5G. Powyższy film przedstawia oficjalne wprowadzenie do idei SpaceSelfie. Wybranych zostanie aż 65 tysięcy zwycięzców. Wideo sugeruje, że konkurs nie ogranicza się jedynie do selfie. Suferuje wręcz, że inne rodzaje zdjęć są dozwolone, takie jak grupowe lub zwierząt domowych.

Zobacz też: Wet Dreams Don’t Dry – nowa gra dla dorosłych

Niestety, uczestnicy z Polski są wykluczeni z tego dość interesującego konkursu. Jednak sam fakt, że Samsung go organizuje, mówi nam coś jeszcze: producent już przetestował Galaxy S10 5G w takich warunkach. Nie mówię oczywiście, że wysłał go balonem w wysokie partie atmosfery. Najprawdopodobniej zasymulował je w odpowiedniej komorze na Ziemi, i to wiele razy. W końcu sytuacja, kiedy producent organizuje taką akcję, podczas której sprzęt ulega awarii, byłaby wizerunkową wtopą. Mówi nam to więc sporo na temat wytrzymałości tego smartfona.

Źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x