Samsung Electronics obchodzi 50-lecie istnienia. Z tej okazji firma przygotowała ekscytującą kampanię marketingową będącą jednocześnie konkursem pod nazwą SpaceSelfie. Producent chce umieścić Samsunga Galaxy S10 5G na orbicie przy pomocy balonów. W pamięci urządzenia mają natomiast być dostępne zdjęcia fanów marki, którzy wygrają taką możliwość w wyżej wspomnianym konkursie.

Samsung Galaxy S10 5G poleci w kosmos

Jednym z powodów, dla których SpaceSelfie jest ekscytujące, jest to, że zwycięzcy otrzymają zdjęcie zrobione w stratosferze na tle Ziemi. A właściwie zdjęcie swojego zdjęcia wyświetlanego na ekranie Galaxy S10 5G. Powyższy film przedstawia oficjalne wprowadzenie do idei SpaceSelfie. Wybranych zostanie aż 65 tysięcy zwycięzców. Wideo sugeruje, że konkurs nie ogranicza się jedynie do selfie. Suferuje wręcz, że inne rodzaje zdjęć są dozwolone, takie jak grupowe lub zwierząt domowych.

Zobacz też: Wet Dreams Don’t Dry – nowa gra dla dorosłych

Niestety, uczestnicy z Polski są wykluczeni z tego dość interesującego konkursu. Jednak sam fakt, że Samsung go organizuje, mówi nam coś jeszcze: producent już przetestował Galaxy S10 5G w takich warunkach. Nie mówię oczywiście, że wysłał go balonem w wysokie partie atmosfery. Najprawdopodobniej zasymulował je w odpowiedniej komorze na Ziemi, i to wiele razy. W końcu sytuacja, kiedy producent organizuje taką akcję, podczas której sprzęt ulega awarii, byłaby wizerunkową wtopą. Mówi nam to więc sporo na temat wytrzymałości tego smartfona.

Źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.