Wet Dreams Don’t Dry – nowa gra dla dorosłych

Arkadiusz Stec Gry 2019-10-16

Wet Dreams Don’t Dry jest kolejną grą z serii Leisure Suit Larry. Tytuł ten od kilku miesięcy jest dostępny na komputerach PC, Mac oraz konsolach Playstation 4 i Nintendo Switch. To nie lada gratka dla miłośników gier o zabarwieniu erotycznym. Prawdopodobnie gracze posiadający peceta w latach dziewięćdziesiątych, znają markę Leisure Suit Larry. Jest to seria gier o 40-letnim, łysiejącym podrywaczu. Oczywiście przeznacza on większość swojego czasu przede wszystkim na nieudolne próby uwodzenia kobiet.

Wet Dreams Don’t Dry to typowa przygodówka

Jak widzicie na powyższym trailerze, gra posiada klimat poprzednich części. Fani serii z pewnością będą zadowoleni. Całość została odpowiednio zoptymalizowana, dlatego granie na urządzeniu mobilnym powinno być wygodne i przyjemne. Sama rozgrywka w dużej mierze opiera się na interakcji ze spotkanymi postaciami. W przeciwieństwie do większości gier mobilnych nie znajdziecie tu wyzwań zręcznościowych. To typowa przygodówka. W związku z tym nastawcie się na słuchanie dialogów, rozwiązywanie zagadek i obserwację tego, co dzieje się na ekranie.

Zobacz też: Powstaje gra na podstawie serialu Stranger Things. Gratka dla fanów retro?

Przy tworzeniu Wet Dreams Don’t Dry nie brał udziału Al Lowe

Wet Dreams Don't Dry

Gra wydaje się utrzymywać poziom humoru, podobny do poprzednich gier serii. Tym bardziej warto wspomnieć, że Al Lowe (twórca serii Leisure Suit Larry) nie brał udziału w tym projekcie. Mimo to prawdopodobnie spotkamy się z tym samym sprośnym podejściem, co w poprzednich odsłonach. Na początku gry pojawia się nawet znany z poprzednich części quiz weryfikujący wiek gracza.

Wet Dreams Don’t Dry w wersji demo zamiast free-to-play

Wet Dreams Don't Dry

Gra w sklepie Google Play wygląda na bezpłatną. Trzeba mieć na uwadze, że to wersja demonstracyjna. Pełną wersję możemy odblokować za 66,99 zł. Osobiście nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu. Niestety ludzie czasem źle reagują na takie zagrania. Z pewnością część graczy zainstaluje grę w nadziei, iż jest w pełni darmowa. Po kilkunastu minutach rozgrywki, podczas gdy wciągną się w fabułę, czeka ich rozczarowanie: zapłać albo nie zobaczysz reszty.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x