ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Fold Lite bez 5G

Wytrzymałość Galaxy Fold przetestowana. Czy Samsung naprawił swoje błędy?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Galaxy Fold to niewątpliwie jedna z najbardziej ekscytujących premier tego roku. Wraz z pokazem tego urządzenia Samsung niewątpliwie rozpoczął nową erę w świecie smartfonów, jednak wygląda na to, że na jej świetność będziemy musieli jeszcze poczekać. Kilka miesięcy temu mogliśmy wiele słyszeć o problemach trapiących urządzenie, w tym głównie o niezwykle wrażliwym wyświetlaczu. Teraz firma dopracowała swojego nowego flagowca i oficjalnie wystawia go do sprzedaży. Czy ulepszona wersja Galaxy Fold zażegnała bolączki poprzedniej? Zobaczmy.

Samsung Galaxy Fold – test wytrzymałości

Na nasze pytania po raz kolejny postanowił odpowiedzieć Zack z kanału JerryRigEverything, który tym razem pod lupę wziął nowe dziecko Samsunga – Galaxy Fold. Na samym początku YouTuber sprawdził, z jakich materiałów wykonany jest smartfon. Okazuje się, że są to głównie aluminium, szkło i plastik, z którego stworzony został ogromny, wewnętrzny ekran urządzenia. Oznacza to, że jest on bardzo podatny na zarysowania – permanentne ślady zostawiają na nim nawet paznokcie! Podczas testu Zackowi udało się uszkodzić część wyświetlacza jedynie za pomocą końcówki noża, więc właściciele Galaxy Fold powinni zachować ostrożność podczas korzystania ze smartfona. Muszę przyznać jednak, że niezwykle zaskoczyła mnie odporność urządzenia na tzw. bend test: zawias, który dba o składanie ekranu, przeżył działanie sporej siły.

Zobacz też: W aplikacji YouTube na telewizory pojawiły się gigantyczne reklamy.

Jeżeli chcecie obejrzeć pełny test wytrzymałości i zobaczyć, czy Galaxy Fold przetrwa kontakt z piaskiem, to zapraszam Was do powyższego filmu – jest naprawdę bardzo interesujący. Miłego seansu!

Źródło: JerryRigEverything

Sprawdź najnowsze wpisy