ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Data premiery OnePlus 7T i 7T Pro

Poznaliśmy aż trzy daty premiery serii OnePlus 7T

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Seria smartfonów OnePlus 7T zostanie zaprezentowana 26 września w Indiach i Ameryce Północnej. Ma się ona składać się z dwóch urządzeń: OnePlus 7T i 7T Pro, które będą ulepszonymi wariantami modeli bez T. To jednak nie koniec. Firma przygotowuje jeszcze jedno wydarzenie. To ma się odbyć w Londynie 10 października. W ich trakcie mamy zobaczyć znacznie więcej, niż tylko smartfony, jednak nie znamy szczegółów.

Data premiery OnePlus 7T i 7T Pro

Zaproszenie na wydarzenie nie zdradza zbyt wielu szczegółów na temat tego, czego możemy się spodziewać po nadchodzących urządzeniach. Producent jednak sugeruje w nim, że wyświetlacz 90 Hz będzie powraci po swoim debiucie w OnePlus 7 Pro. Jednak ostatnio w wersji telefonu innej niż Pro brakowało tej technologii odświeżania. Obecnie spekuluje się, że może to oznaczać, że zobaczymy ekran 90 Hz zarówno na wersji Pro, jak i standardowej 7T. Niestety, nie zobaczymy żadnej zmiany w kwestii akumulatorów. Te mają pozostać bez zmian w obydwu smartfonach. To daje nam 3700 mAh w wersji podstawowej i 4000 mAh w wariancie Pro. Jednak będziemy musieli poczekać na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji. Kolejną, niemal pewną zmianą względem poprzedników będzie przejście na Snapdragona 855 Plus.

Zobacz też: [Recenzja] OnePlus 7 Pro – wyższa cena to wyższa odpowiedzialność

W Ameryce Łacińskiej oraz w Indiach prezentacje mają się odbyć 26 września. Europejska inauguracja serii odbędzie się 10 października o 16:00. Oznacza to, że w dniu premiery w naszym regionie będziemy wiedzieli o następcach OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro praktycznie wszystko. Dlatego też trudno po niej oczekiwać jakiegoś większego zaskoczenia. Możliwe jednak, że producent będzie miał jakiegoś asa w rękawie.

Źródło: GSMarena

Sprawdź najnowsze wpisy