ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Data premiery OnePlus 7T

Znamy datę premiery OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Wielu producentów dokonało w tym roku dużych zmian w swoim portfolio. Na przykład Samsung nie tylko wydał Galaxy S10 i Galaxy S10 pPlus, ale także ogłosił Galaxy S10e, który jest tańszą wersją swojego rodzeństwa. OnePlus zdecydował się również uruchomić dwa flagowce w pierwszej połowie roku. Są nimi OnePlus 7 oraz droższy i bardziej funkcjonalny OnePlus 7 Pro. Producent teraz jest gotowy, aby ogłosić kolejny duet na drugą połowę roku, który powinien przybyć jako OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro. Daty wydania dla telefonów właśnie wyciekły.

Data premiery OnePlus 7T

Szczegóły na temat daty premiery, które zostały opublikowane przez Max J. (@Samsung_News_) na Twitterze, ujawniają, że OnePlus dokona zmian w dotychczasowym planie wydawniczym. OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro zostaną wprowadzone najpierw na rynku Indyjskim. Biorąc pod uwagę jego rozmiar oraz to, że jako jeden z niewielu wciąż notuje wzrost. Biorąc to pod uwagę, decyzja ta nie jest niczym dziwnym. Zamiast końca października, jak w zeszłym roku, OnePlus zaprezentuje najnowsze telefony 26 września. Indyjska data premiery zbiega się z datą premiery OnePlus TV. Oznacza to, że telewizor od giganta także zadebiutuje na tamtejszym rynku.

Zobacz też: Xiaomi, Oppo i VIVO zaczynają współpracę w celu szybkiego transferu plików

Telefony te następnie trafią jednocześnie do USA i Europiy w dniu 10 października. Sprzedaż rozpocznie się wkrótce, bo po 15 października. Nie ma wzmianki o premierze w Chinach. OnePlus ma również zaprezentować kolejny smartfon 5G w tym roku. Nie wiemy, czy zostanie pokazany obok OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro, czy też będzie to odrębne wydarzenie. Nie wiadomo także, jak wygląda kwestia wersji z 5G modeli z serii 7T.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy