Xiaomi wystąpi na MWC

Xiaomi przygotowało router dla wymagających

Newsy

Xiaomi ogłosiło, że 17 września firma zaprezentuje swój nowy flagowy router. Z plakatu udostępnionego przez firmę, wydaje się, że urządzenie będzie pracowało w dwóch pasmach i będzie miało prędkość do 2100 Mbps. Flagowy router ma również obsługiwać protokół 802.11ac lub 802.11ax. Poza tym nic więcej o sztandarowym routerze Xiaomi nie wiemy. Nawet tego, czy Xiaomi przyjmie 802.11ax, ponieważ żadne z urządzeń firmy nie obsługuje tego protokołu.

Flagowy router Xiaomi

Flagowy router Xiaomi

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Obecnie router najwyższej klasy sprzedawany przez firmę w oficjalnym sklepie internetowym to Mi Router Pro/HD. Jest wyposażony w metalową obudowę, dwuzakresową antenę AC2600, dookólną antenę 4×4, 802.11ac, obsługę MU-MIMO. Miłym dodatkiem jest także czteroportowy dysk twardy o pojemności 1 TB. Należy się więc spodziewać, że nadchodząca konstrukcja w niczym nie będzie ustępowała tej jednostce. Co więcej, pod wieloma względami powinna być lepsza. Szybki router to nie jest zwykła fanaberia. Dla wielu osób jest to narzędzie, które w znacznym stopniu ułatwia pracę. Dodatkowo w miejscach z dużą ilością zakłóceń pochodzących od tego typu urządzeń sprzęt wysokiej klasy jest jedyną opcją, żeby cieszyć się przyzwoitą jakością Wi-Fi.

Zobacz też: Reno Ace z wyświetlaczem 90 Hz — Oppo nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa

Mam także pewną ciekawostkę związaną z Xiaomi dla mieszkańców Polski Wschodniej. Już niedługo w jednym z największych miast na wschód od Wisły, czyli w Lublinie zostanie otworzony stacjonarny salon Mi Store. Niestety, nie dostaliśmy jeszcze żadnych oficjalnych materiałów na ten temat. Na te musimy jeszcze poczekać.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x