Oppo Reno2

Reno Ace z wyświetlaczem 90 Hz — Oppo nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa

Newsy

Mogłoby się wydawać, że smartfonów Reno jest już aż w nadmiarze. Na łamach naszego portalu mogliście już przeczytać recenzje flagowego Reno 10x Zoom, bazowego Reno i budżetowego Reno Z. Do tego dodajmy niedawno zaprezentowaną serię Reno2, aby przypomnieć o nieprzedstawionym, ale już po certyfikacjach Reno2 5G. Mało? W takim razie na dzisiejszym wprowadzeniu najnowszych modeli do Chin firma zapowiedziała kolejnego reprezentanta — Reno Ace, który ma być pierwszym smartfonem firmy z wyświetlaczem 90 Hz.

Oppo Reno Ace z jeszcze lepszym wyświetlaczem i super szybkim ładowaniem

oppo reno ace 90 hz wyswietlacz zapowiedz

W październiku oficjalnie mamy poznać Reno Ace, a więc tajemniczego smartfona, o którym tak naprawdę wiemy dwie rzeczy. Pierwsza z nich to wspomniany wyświetlacz 90 Hz, których zainteresowaniem pochwaliło się również Realme. Druga to super szybkie ładowanie Super VOOC (50 W), które możecie znać z Oppo Find X i RX17 Pro. Ta moc ma błyskawicznie regenerować akumulator o pojemności 4000 mAh. To niewątpliwie bardzo mało informacji, ale już pozwala nam domyślać się, że będzie to brakujący element z serii Reno2, czyli flagowa propozycja. To z kolei prowadzi nas do pytania, czy nie będzie to wspomniany już Reno2 5G? W ten sposób znamy zarówno jego wygląd, jak i część specyfikacji, choć ta w głównej mierze została skrzętnie ukryta przez TENAA.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Samsung Galaxy Tab S6 oficjalnie dostępny w Polsce!

Mimo wszystko to, co już znamy z tym, co ma zawierać Reno Ace się pokrywa. Niemniej na oficjalne szczegóły musimy czekać do października, choć… od teraz możemy spodziewać się konkretnego wycieku nieoficjalnych danych – dokładnie tak samo, jak to miało miejsce z ogłoszeniem serii Reno2.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x