Huawei Watch GT 2

Poznaliśmy wygląd Huawei Watch GT 2. Prezentuje się znajomo

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Smartwatche od Huaweia cieszą się całkiem sporym zainteresowaniem. W zeszłym roku Łukasz zrecenzował model Watch GT i w ramach oceny końcowej przyznał mu solidną ósemkę. Od jakiegoś czasu wiemy jednak, że w drodze jest już jego następca. Huawei Watch GT 2, bo jak inaczej miałby się nazywać, właśnie ujawnił swój wygląd. Rewolucji pod tym względem nie uświadczymy.

Huawei Watch GT 2 – wygląd

Z wyglądem Huawei Watch GT 2 możecie się zapoznać powyżej. W tytule napisałem, że urządzenie prezentuje się znajomo dlatego, iż bardzo przypomina oryginał. Pod względem designu wprowadzono względem niego tylko niewielkie zmiany – nieco zmniejszono ramki i odrobinę zwiększono wyświetlacz. Ciekawiej jest za to w środku, gdzie powiększono baterię do 445 mAh oraz wbudowano głośnik i mikrofon.

Zobacz także: Mam na imię Kacper i porzuciłem komputer z Windowsem na rzecz najnowszego Macbooka Pro

Smartwatch podobnie jak poprzedni model nie będzie działał w oparciu o system Android Wear, ale za to może być pierwszym zegarkiem z portfolio Huaweia bazującym na jego autorskim Harmony OS. Skoro jesteśmy już przy podobieństwach do starszego brata, to należy wspomnieć, że i tym razem urządzenie będzie się łączyć ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Nie wiadomo niestety, czy Huawei Watch GT 2 będzie obsługiwał łączność LTE, ale za to jesteśmy pewni, że znajdziemy w nim wbudowany GPS. W sprzedaży będą dwa modele – podstawowy oraz z dopiskiem „Sport”. Ten pierwszy będzie się charakteryzował skórzanym paskiem, a drugi, gumowym lub plastikowym. Smartwatch najprawdopodobniej zostanie oficjalnie zaprezentowany na nadchodzących targach IFA 2019 w Berlinie lub wraz z wyczekiwanym Huaweiem Mate 30.

Źródło: Android Police

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy