Bezprzewodowe ładowanie Huawei Mate 30

Huawei już oficjalnie zdradza terminy premiery serii Mate 30!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Termin premiery Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro to zdecydowanie jedna z tych informacji, na którą długo czekaliśmy. Są to smartfony, które wzbudzają wiele emocji, ale głównie są one zaognione za sprawą wojny USA z Chinami. W końcu Google oficjalnie przyznało, że Mate 30 nie otrzyma ich usług. Jednak kończymy z domysłami i plotkami. Zgodnie z wczorajszym tajemniczym tweetem Huawei o tajemniczej zapowidzi na niedzielę, firma dotrzymuje słowa i oficjalnie ujawnia dzień oraz miejsce premiery serii Mate 30.

Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro zadebiutują 19 września

Celowo w nagłówku zabrakło Mate 30 Lite, gdyż Huawei już przyzwyczaił nas do tego, że smartfony z tym dopiskiem zazwyczaj przedstawiane są wcześniej. Z racji, że wiele wskazuje na to, iż Mate 30 Lite to Nova 5i Pro w przebraniu, to Huawei może równie dobrze pokazać ten model na targach IFA. Na nich na pewno pojawi się Kirin 990, a według wypowiedzi jednego z reprezentantów firmy, to razem z nim ma się pojawić pierwsze urządzenie, które wykorzysta ten układ. Skoro nie będzie to Mate 30 i Mate 30 Pro, to w takim razie mogą potwierdzić się doniesienia, że Mate X doczeka się kluczowego ulepszenia.

Zobacz też: Czy Samsung Galaxy Note10+ jest szybszy od iPhone’a XS Max?

Swoją drogą, czy z tej jakże krótkiej animacji możemy coś wywnioskować? Znając potencjalny wygląd Mate 30 Pro, to teoretycznie potwierdza się okrąg wokół koła z głównymi aparatami. Przez niektórych określana jako płyta indukcyjna, razem z hasłem Rethink Possibilities, daje ogromne możliwości rozwoju. Swoją drogą samo hasło jest jakże aktualne i dodatkowo pokazuje, że warto śledzić tę konferencję. W końcu 19 września w Monachium poznamy nie tylko flagowe smartfony Huawei, ale dowiemy się też nieco więcej na temat zaognionej sytuacji na linii USA – Chiny.

Źródło: Twitter (Huawei Mobile)

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy