samsung galaxy note10 iphone xs max upadki wytrzymalosc

Samsung Galaxy Note10+ kontra iPhone XS Max — który jest szybszy?

Newsy

Stosunkowo niedawno mogliście sprawdzić porównanie Samsunga Galaxy Note10+ i iPhone’a XS Max w kontekście ich wytrzymałości na upadki. Zwycięsko z tego pojedynku w ogólnym rozrachunku wyszedł koreański smartfon. Niemniej było to porównanie przygotowane przez PhoneBuff i wspomniałem wtedy, że kanał ten znany jest też tego, że możliwie najdokładniej zestawia smartfony pod kątem ich szybkości i wytrzymałości akumulatorów. Długo nie musieliśmy czekać na to kolejne zestawienie, więc przejdźmy od razu do niego.

Szybkość Samsunga Galaxy Note10+ i iPhone’a XS Max porównana

Teoretycznie na wstępie Samsung ma same przewagi. Warto zaznaczyć, że w teście bierze udział wersja ze Snapdragonem 855 na pokładzie, która nadal wygrywa z Exynosem 9825. Tylko to suche dane techniczne. Samo zestawienie pokazało, że… Galaxy Note10+ zwyciężył i to wyraźnie. Poniekąd można było tego oczekiwać, kiedy to Galaxy S10+ już wygrywał z iPhonem. Oczywiście zdarzają się wpadki, ale w tym wypadku ta się nie pojawiła i Samsung w każdym aspekcie poradził sobie ze smartfonem Apple. Mimo wszystko trzeba dodać, że optymalizacja iOS nadal robi ogromne wrażenie, gdy spojrzy się na przykład na 4 GB RAM w iPhonie i 12 GB w Samsungu, a efekty wielozadaniowości są na podobnym poziomie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: LG pokazało swoją przeglądarką internetową dla smartfonów ze składanymi wyświetlaczami.

Oczywiście iPhone XS Max niedługo będzie liczył sobie rok, podczas gdy Galaxy Note10+ to najnowsza propozycja Samsunga. Niemniej Apple już zapowiedziało konferencję, na której mamy poznać między innymi iPhone’a Pro. Wtedy zapewne ponownie Amerykanie zmierzą się z Koreańczykami. Czy wynik będzie podobny? Na to bym nie liczył.

Źródło: YouTube (PhoneBuff)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x