Zestaw biurkowy z monitorem na środku wyświetlającym krajobraz, obok słuchawki, smartfon, laptop, kubek z czerwonym napojem i wazon z tulipanami, podświetlenie LED zmieniające kolor na ścianie.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Planowałeś zakup monitora? Specjalny kod obniża dodatkowo cenę

2 minuty czytania
Komentarze

Komputronik przygotował wyjątkową ofertę dla naszych czytelników. Tylko do końca maja 2024 roku wybrane monitory można zakupić w promocji, wpisując specjalny kod. To okazja, aby upatrzony model dostać w dużo niższej cenie.

Wybrane produkty 10% taniej

Reklama promocyjna monitora ASUS TUF Gaming z kodem rabatowym "ANDROID" oferującym 10% zniżki, na niebieskim tle z graficznymi elementami.
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Komputronik, znany sklep z elektroniką, przygotował atrakcyjną promocję skierowaną specjalnie do czytelników serwisu Android.com.pl. Oferta ta dotyczy wybranych modeli monitorów, które można zakupić w obniżonej cenie. Aby skorzystać z tej okazji, należy w koszyku wpisać kod promocyjny: ANDROID.

Promocja jest czasowo ograniczona i trwa do 31 maja 2024 roku, co sprawia, że zainteresowani konsumenci powinni podjąć decyzję przed tym terminem, aby móc cieszyć się niższymi cenami na wybrane modele. Jest to doskonała okazja dla osób planujących upgrade swojego sprzętu komputerowego, aby uzyskać wysokiej jakości urządzenie za znacznie mniejsze pieniądze.

Wybierz najlepszy sprzęt dla siebie

Monitor do gier marki ASUS z napisem TUF Gaming na ekranie.
Gamingowy 24-calowy monitor ASUS z Full HD, który można kupić w promocji. Fot. ASUS / materiały prasowe

Na stronie Komputronik można znaleźć różnorodne modele monitorów objętych promocją. Oferta obejmuje podstawowe urządzenia, odpowiednie dla domowych użytkowników, po sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów i graczy, który oferuje wyższą jakość obrazu i lepsze parametry techniczne. Niewykluczone, że oprócz monitora kompletujesz jeszcze inny sprzęt – w takim razie sprawdź nasze gamingowe zestawy komputerowe do 3000 zł.

Wybierając monitor, warto zwrócić uwagę na specyfikacje techniczne oraz funkcje dodatkowe. Jedną z najważniejszych cech jest rozdzielczość ekranu. Większa rozdzielczość oferuje bardziej szczegółowy obraz – jest to szczególnie istotne przy korzystaniu z programów graficznych czy podczas grania w gry komputerowe. Popularne rozdzielczości to 1920 × 1080 (Full HD), 2560 × 1440 (Quad HD) i 3840 × 2160 (Ultra HD, 4K).

Strona internetowego sklepu Komputronik wyświetlająca monitor ASUS VY249HF o przekątnej 23.8 cala, rodzaj matrycy IPS i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, z dostępnymi opcjami dodania do porównania i listy życzeń.
Ten model ASUS sprawdzi się zarówno do nauki, pracy, jak i grania. Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Warto także wziąć pod uwagę częstotliwość odświeżania, wyrażaną w hercach (Hz). Standardowe modele mają częstotliwość 60 Hz, ale dla graczy zalecane są modele z częstotliwością 100 Hz lub wyższą, co umożliwia płynniejsze wyświetlanie ruchu. Dodatkowo ważna jest także jasność ekranu i inne funkcje, jak wbudowane głośniki, porty USB czy regulacja wysokości i kąta nachylenia ekranu, które zwiększają ergonomię i komfort użytkowania.

Źródło: oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Linus Mimietz / Unsplash

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw