Samsung po cichu usuwa reklamy, w których wyśmiewa się z iPhone’ów

Michał Derej Newsy 2019-08-08

Samsung i Apple to firmy, które od dawien dawna ze sobą konkurują. Obaj producenci sprzedają podobne produkty, zatem przy pomocy reklam starają się oni dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Korporacje w takich materiałach czasem nawet się z siebie naśmiewają, czego doskonałym przykładem mogą być materiały sponsorowane koreańskiego giganta, o których pisaliśmy rok temu. Te zniknęły jednak dzisiaj z kanału Samsunga.

Samsung usuwa filmy, na których m.in. wyśmiewa brak złącza słuchawkowego

Wczoraj na konferencji Galaxy Unpacked zaprezentowany został Samsung Galaxy Note10 – nowy flagowiec stworzony przez koreańskiego giganta. Muszę przyznać, że prezentuje się on naprawdę wyśmienicie, choć już na pierwszy rzut oka widać, że czegoś tu brakuje. Mowa o gnieździe minijack, którym producent szczycił się podczas premiery poprzednich urządzeń. Jego brak u konkurencji Samsung wyśmiewał również w reklamach z serii „Ingenius”. To właśnie te spoty w tajemniczy sposób zniknęły dziś z kanału firmy.

Zobacz też: Asus Zenfone 6 z wadą fabryczna — najnowsza aktualizacja ją wywołuje

Wygląda na to, że Samsung po decyzji o usunięciu gniazda minijack postanowił skasować również swoje reklamy – producent nie chce zapewne, by wszyscy konsumenci mieli świadomość tego, że przez firmę ten element smartfona był kiedyś uznawany za standard. A co Wy myślicie o tej decyzji?

Źródło: 9to5mac


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x