huawei p30 pro etui kryształy swarovskiego

Limitowany Huawei P30 Pro z etui z kryształami Swarovskiego — nietypowy zestaw na święto

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Niezbyt często spotykamy się z limitowanymi edycjami smartfonów. Najczęściej są one do tego tak horrendalnie drogie, że traktujemy je jako ciekawostkę. Wystarczy spojrzeć na niedawno wydanego, złotego Redmi K20 Pro, który kosztuje ponad 20 tysięcy złotych. Tego typu pomysły zdążyły się znudzić na swój sposób. W takim razie, co powiecie na to, aby tym razem przyozdobić etui Huawei P30 Pro kryształami Swarovskiego? Tak, nie smartfona, a samo etui. Tak Huawei postanowił podejść do muzułmańskiego Święta Ofiarowania.

Kiedy inni zdobią smartfony, to etui Huawei P30 Pro otrzymuje kryształy Swarovskiego

huawei p30 pro etui kryształy swarovskiego

Wyjątkowe pudełko limitowanej edycji Huawei P30 Pro skrywa w sobie standardową wersję smartfona w kolorze Pearl White i wyposażone w 8 GB RAM. Specyfikacja w tej odsłonie nie różni się niczym od tej znanej nam wcześniej. Zmiany pojawiają się, gdy spojrzymy na etui, które zostało pokryte kryształami Swarovskiego. W ten sposób cena za cały zestaw wynosi… 2700 złotych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeśli zechcesz inny kolor, to taka operacja wymaga dopłaty do około 3200 złotych, ale też otrzymujemy dwa razy więcej wbudowanej pamięci. W zestawie oprócz wyjątkowego etui otrzymamy też słuchawki Huawei FreeBuds Lite. Tym samym to względnie tanio, bo w podobnej kwocie znajdziemy tradycyjny model. Zainteresowani mogą też zdecydować się na samo etui, które zostało wycenione na… 550 złotych i w tym momencie pojęcie tanio się kończy.

Zobacz też: Google chce zarobić na tym, że czegoś się mu zabrania.

Tym samym zauważamy, co tak naprawdę Huawei zrobiło, bo… dodało darmowe etui w ramach święta. Samo akcesorium nie jest niczym specjalnie nowym, bo w wybranych państwach pojawiło się ono już wcześniej, ale z pewnością nie w takiej cenie. W takim razie, w ramach którego święta w Polsce też powinna pojawić się u nas taka promocja?

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy