Biurko z nowoczesnymi gadżetami, w tym dwoma smartfonami iphone, klawiaturą, słuchawkami bezprzewodowymi, piórem i portfelem.
LINKI AFILIACYJNE

Nowego iPhone’a możesz kupić o kilkaset złotych taniej. Oto szczegóły nowej promocji

2 minuty czytania
Komentarze

Szykujesz się do zakupu nowego iPhone’a, ale jednocześnie chcesz pozbyć się używanego urządzenia? Zerknij na nową ofertę Komputronik – dzięki niej możesz zyskać pieniądze na smartfona marki Apple, oddając poprzedni telefon.

iPhone: oddaj stary i zamień na nowy

iphone 14 dwa egzemplarze z włączonymi ekranami głównymi trzymane w dłoni
Fot. Framesira / Shutterstock

Promocja na wymianę starych modeli smartfonów Apple na nowsze wersje to świetna okazja dla miłośników technologii Apple. Klienci, którzy mają starszy model o wartości minimalnej 220 zł, mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek przy zakupie najnowszych modeli.

Przy oddaniu starego smartfona marki Apple, zależnie od wybranego modelu nowego urządzenia, można uzyskać dodatkowy rabat. Dla modeli serii 15, w tym wersji Pro, Plus oraz Pro Max, przewidziano rabat w wysokości 535 zł. Natomiast przy zakupie modelu 14 lub 14 Plus klient otrzyma zniżkę w wysokości 265 zł.

  • 535 zł dodatkowego rabatu, gdy oddajesz stary model o wartości min. 220 zł i kupujesz Apple iPhone 15, 15 Pro, 15 Plus, 15 Pro Max
  • 265 zł dodatkowego rabatu gdy, oddajesz stary model o wartości min. 220 zł i kupujesz Apple iPhone 14, 14 Plus

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy odwiedzić jeden z salonów, gdzie specjalista dokona wyceny używanego telefonu i przedstawi indywidualną ofertę. Po dopełnieniu formalności istnieje możliwość zakupu nowego iPhone’a 15 lub 14 bezpośrednio w salonie, lub zamówienie go przez stronę Komputronik.pl z opcją odbioru w wybranym miejscu. Dzięki tej promocji klienci mają możliwość nie tylko uzyskać nowocześniejsze urządzenie, ale także znacznie obniżyć koszt jego zakupu.

Czarny iPhone z potrójnym aparatem fotograficznym oparty o pudełko z napisem "iPhone", w tle rozmazane biurko i obraz.
Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Jeśli chcemy zdecydować się na iPhone’a 15 128 GB (to jeden ze smartfonów z najlepszym aparatem), cena za nowy sprzęt wyniesie nieco ponad 3000 zł, uwzględniając rabat wynoszący 535 zł za oddanie starszego modelu.

Źródło: oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Gabo_Arts / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw