Pierwszy tablet 5G

A jednak! Samsung ujawnia osobne terminy premiery Galaxy Tab S6 i Galaxy Watch Active 2

Łukasz Pająk Newsy 30-07-2019

Na początku miesiąca Samsung ujawnił termin premiery Galaxy Note10. Spodziewaliśmy się, że Koreańczycy będą szykować to wydarzenie właśnie w sierpniu. Jednak z czasem do gry zaczęły wchodzić kolejne urządzenia, które naturalnie połączyliśmy z tą samą konferencją. Tymczasem okazuje się, że Samsung nie ma zamiaru jednocześnie prezentować Galaxy Watch Active 2 i Galaxy Tab S6, o których wiemy więcej, niż mniej.

Terminy premiery Galaxy Tab S6 i Galaxy Watch Active 2, czyli Samsung Galaxy Note10 będzie jedyny?

Być może to właśnie fakt, że do Sieci wyciekło już praktycznie wszystko na temat Galaxy Tab S6 i Galaxy Watch Active 2 sprawił, iż Samsung postanowił wcześniej ujawnić swój flagowy tablet oraz najbardziej zaawansowany zegarek. Być może plan był zupełnie inny już od samego początku. Nie nam to oceniać, chociaż niewątpliwie zapowiedź została przedstawiona na ostatnią chwilę. Galaxy Tab S6 oficjalnie poznamy już jutro, a Galaxy Watch Active 2 na początku przyszłego tygodnia, czyli 5 sierpnia. Oczywiście Samsung nadal nie zdradza nazw, ale naprawdę nietrudno się domyślić, że to mowa o tych urządzeniach.

Zobacz też: HTC nie może się pochwalić udanym 2019 rokiem.

W ramach przypomnienia, seria Galaxy Note10 ujrzy światło dzienne 7 sierpnia, wiec dwa dni po premierze zegarka. Budowanie napięcia? Tydzień Samsunga? Ciężko jednoznacznie ocenić, co sprawiło, że Koreańczycy rozdzielili te wydarzenia. Na pewno nie są to kwestie oszczędnościowe, choć kto wie? Piszcie swoje typy w komentarzach.

Źródło: Phone Arena, Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x